Happenings Logo
Zaproszenie Ślubne RSVP Różany Las
Zaproszenie Ślubne RSVP Różany Las
Zaproszenie Ślubne RSVP Różany Las
Zaproszenie Ślubne RSVP Różany Las
Zaproszenie Ślubne RSVP Różany Las
Zaproszenie Ślubne RSVP Różany Las
Zaproszenie Ślubne RSVP Różany Las
Zaproszenie Ślubne RSVP Różany Las
Zaproszenie Ślubne RSVP Różany Las
Zaproszenie Ślubne RSVP Różany Las
Zaproszenie Ślubne RSVP Różany Las

Zaproszenie Ślubne RSVP Różany Las

(0)
1,49 zł
Obliczam czas wysyłki...

Zaproszenie na ślub, jednokartkowe + wkładka + naklejka na kopertę – “Różany Las”Zaproszenia drukowane na drukarce offsetowej, na półmatowym papierze 300g.Zestawienie pastelowych kolorów w tym głównie różu.Piękne róże tworzą efekt sygnerii.Wymiary zaproszenia: 14,6×14,6cm.Do każdego zaproszenia biała koperta gratis.

Pełny opis poniżej.


SzczegółyDostawaOpinie (0)

Dane techniczne:

Zaproszenie drukowane na drukarce typu offset. Papier 300g, półmat. Odpowiednie zestawienie ze sobą kolorów pastelowych. Całość odpowiednio, równo docięta laserową gilotyną. Wkładka również drukowana na półmatowym papierze 300g, odpowiednio docięta. Każda koperta jest wykonana na matowym (złota), ekologicznym (brązowa), lub półmatowym (biała) papierze 120g. Naklejka została wydrukowana na specjalnym, wodoodpornym papierze.

Wymiary: 1 – Zaproszenie – 14,6×14,6cm, 2– R.S.V.P – 12x8cm, 3 – Naklejka na kopertę – średnica 4cm.

Każde zaproszenie zawiera:

1 – 1 zaproszenie w formie dwustronnej kartki, 2 – 1 wkładkę do zaproszenia R.S.V.P (do wyboru 6 rodzai), 3 – 1 kopertę w kolorze białym, 4 – 1 naklejkę na kopertę.

Zaproszenia są personalizowane przy zakupie powyżej 40 sztuk, cena 2,99zł/sztuka. Poniżej 40 sztuk zaproszenia nie są personalizowane, cena 1,99zł/sztuka (na froncie kartki znajduje się napis Zaproszenie na ślub”, na odwrocie wykropkowane miejsca do wypisania, RSVP wykropkowane miejsca do wypisania, naklejka na kopertę posiada jedynie wzór).

Czym jest personalizacja i jakie dane możemy uzupełnić?

Personalizacja wydruku to nic innego jak uzupełnienie zaproszenia o dodatkowe informacje, takie jak:

1. Zaproszenie/kartka: 1 – Wasze imiona, lub inicjały, 2 – Data ślubu, 3 – Nazwa i adres kościoła/stanu cywilnego, 4 – Nazwa i adres przyjęcia weselnego.

2. Wkładka/RSVP: 1 – Wasze inicjały, 2 – Czas na potwierdzenie przybycia, 3 – Numer telefonu Pan Młody, 4 – Numer telefonu Pani Młoda.

3. Naklejka na kopertę: 1 – Wasze inicjały, 2 -Data ślubu.

Jeżeli wybierzecie opcję personalizacji te wszystkie informacje zostaną przez nas uzupełnione. Warunkim jest uzupełnieniu przez Was specjalnego formularza do pobrania TUTAJ i odesłaniu go do nas za pomocą poczty elektronicznej mailem na info@happenings.pl, lub też na naszego firmowego messengera.

W formularzu znajduje się również zakładka z wyborem wkładki/RSVP którą chcecie otrzymać.

Uwaga – zaproszenia personalizowane nie podlegają zwrotowi!

Możliwość wyboru innej koperty niż biała

W przedstawionych przez nas wariantach dostępna jest również koperta złota 1,49zł/1 sztuka oraz koperta naturalna 0,49zł/ 1 sztuka. Koperta biała jest standardową kopertą wliczoną w cenę zaproszenia.

Czas realizacji standardowy oraz usługa ekspres

Standardowy czas realizacji wynosi 7 dni roboczych. W przypadku skorzystania z usługi ekspres są to maksymalnie 2 dni robocze. Czas ten liczony jest tylko i wyłącznie dla zaproszeń personalizowanych od momentu przesłania przez klienta uzupełnionego o wszystkie dane pliku.

Do zaproszeń polecamy również winietki w tym samym wzorze

https://happenings.pl/winietki-slubne-rozany-las

Zaproszeń personalizowanych nie wysyłamy za pobraniem! Jeżeli wybierzecie Państwo opcję 40 personalizowanych zaproszeń wysyłka za pobraniem, nie zostaną one wysłane!Czas realizacji zaproszeń spersonalizowanych – do 7 dni roboczych. 

Rozwiń opis


Newsletter Happenings

Zapisz się do newslettera

I odbierz 50 zł na pierwsze zakupy*

* Rabat jest jednorazowy, obejmuje wszystkie produkty i jest ważny przy zakupach za min. 400zł.

 

Po kliknięciu w przycisk „Dołącz” otrzymasz wiadomość potwierdzającą zapisanie się do newslettera. W celu dokończenia procesu subskrypcji prosimy o kliknięcie w link znajdujący się w wiadomości.

google-logo

Doskonała

Na podstawie 125 opinii

Grzegorz Nowak

2023-02-16

Swoją opinią chciałbym pochwalić przedewszystkim podejście do klienta. W czasach gdzie wszędzie wymagana jest kompleksowa obsługa i kontakt z klientem niestety nie jest to takie oczywiste. W przypadku happenings firma wychodzi na przeciw oczekiwaniom klienta. O wszystkim informują i próbują znaleźć rozwiązanie. Zaproszenia oraz winietki bardzo starannie wykonane. Paczka starannie zapakowana i przygotowana na kurierów (fanów piłki nożnej). W skrócie - Polecam.Pozdrowienia dla całej ekipy Happenings 😀

Tomasz Szczypiorowski

2022-09-15

Doradztwo rewelacja

Aneta Januszek

2022-09-06

Super miejsce Znajdziesz tu na każdą okazję dla każdego coś pięknego:) Balony jako dodatek do prezentu PETARDA POMYSŁ Polecam

Happenings © 2015 - 2024. All Rights Reserved.