Happenings Logo
Żel uszczelniający do balonów Hi Float

Żel uszczelniający do balonów Hi Float

(0)
102,99 zł
Obliczam czas wysyłki...

Żel uszczelniający przeznaczony jest głównie do balonów lateksowych. Zwiększa czas utrzymywania się helu w balonie o około 25 razy. Posiada dozownik.Balon 11 utrzyma się około 1 tygodnia.Przed napełnieniem balonu żelem, lekko go nadmuchajmy po czym wprowadźmy żel i rozmasujmy balon.Butelka zawiera około 0,47l żelu + pompkę.


SzczegółyDostawaOpinie (0)

Jak prawidłowo używać żelu do balonów?

Pamiętajmy najpierw o tym, że żel stosujemy tylko i wyłącznie do balonów lateksowych.

  • Końcówkę buteleczki wkładamy do balonika, przechodząc przez szyjkę, dotykając jego górnej części w środku/od spodu.
  • Jeżeli mamy balon 11-12′ dodajemy jedynie kroplę żelu. Jeżeli mamy balonik 14′ dajemy 2 krople, dla 16′ będą to aż 3 krople.
  • Następnie wyciągamy końcówkę buteleczki i ‘masujemy’ balon, rozprowadzając żel po całej jego powierzchni.
  • Pomijamy jedynie szyjkę balonika ze względu na to, że przy wiązaniu będzie się ona ślizgać i może to uniemożliwić zawiązanie supła, lub też sprawić nieprawidłowe funkcjonowanie żelu.

Więcej informacji na temat jak prawidłowo aplikować żel do balonów lateksowych znajdziecie na stronie producenta HIFLOAT.


Newsletter Happenings

Zapisz się do newslettera

I odbierz 50 zł na pierwsze zakupy*

* Rabat jest jednorazowy, obejmuje wszystkie produkty i jest ważny przy zakupach za min. 400zł.

 

Po kliknięciu w przycisk „Dołącz” otrzymasz wiadomość potwierdzającą zapisanie się do newslettera. W celu dokończenia procesu subskrypcji prosimy o kliknięcie w link znajdujący się w wiadomości.

google-logo

Doskonała

Na podstawie 125 opinii

Grzegorz Nowak

2023-02-16

Swoją opinią chciałbym pochwalić przedewszystkim podejście do klienta. W czasach gdzie wszędzie wymagana jest kompleksowa obsługa i kontakt z klientem niestety nie jest to takie oczywiste. W przypadku happenings firma wychodzi na przeciw oczekiwaniom klienta. O wszystkim informują i próbują znaleźć rozwiązanie. Zaproszenia oraz winietki bardzo starannie wykonane. Paczka starannie zapakowana i przygotowana na kurierów (fanów piłki nożnej). W skrócie - Polecam.Pozdrowienia dla całej ekipy Happenings 😀

Tomasz Szczypiorowski

2022-09-15

Doradztwo rewelacja

Aneta Januszek

2022-09-06

Super miejsce Znajdziesz tu na każdą okazję dla każdego coś pięknego:) Balony jako dodatek do prezentu PETARDA POMYSŁ Polecam

Happenings © 2015 - 2023. All Rights Reserved.