Balony foliowe cyfry

Szukaj na blogu

Filtruj kolory

Kolor Dominujący

Balony foliowe cyfry

Wyjątkowe balony foliowe w tym balony foliowe cyfry na hel jak i na powietrze. Prezentujemy szeroki wybór baloników do wyboru. W tej kategorii znajdziesz balony na swoje urodziny w tym na 18-stke, roczek, 30-stke, 50-tke oraz wiele innych! Sprawdź które balony możesz pompować helem, a które jedynie powietrzem. Przy każdym balonie znajduje się do...

Wyjątkowe balony foliowe w tym balony foliowe cyfry na hel jak i na powietrze. Prezentujemy szeroki wybór baloników do wyboru. W tej kategorii znajdziesz balony na swoje urodziny w tym na 18-stke, roczek, 30-stke, 50-tke oraz wiele innych! Sprawdź które balony możesz pompować helem, a które jedynie powietrzem. Przy każdym balonie znajduje się dokładny opis.

Więcej
 Mamy 87 produktów
na stronę
 • 12,90 zł

  Balon foliowy, błękitna cyfra 0.Balon o wymiarach 86cm 34" po nadmuchaniu. Wysokiej jakości balon, dobry gatunkowo. Hel utrzymuje się nawet do paru tygodni. Balon "zero" renomowanej firmy PartyDeco. Balon można pompować powietrzem jak i również helem.

  Na magazynie
 • 12,90 zł

  Balon foliowy, błękitna cyfra 1.Balon o wymiarach 86cm 34" po nadmuchaniu. Wysokiej jakości balon, dobry gatunkowo. Balon "jedynka" renomowanej firmy PartyDeco. Balon można pompować powietrzem jak i również helem, gdzie hel utrzymuje się nawet do paru tygodni.

  Na magazynie
 • 12,90 zł

  Błękitny balon foliowy cyfra 2.Balon o wymiarach 86cm 34" po nadmuchaniu. Wysokiej jakości balon, dobry gatunkowo. Balon "dwójka" renomowanej firmy PartyDeco. Balon można pompować powietrzem jak i również helem, gdzie hel utrzymuje się nawet do paru tygodni.

  Na magazynie
 • 12,90 zł

  Balon foliowy w kolorze błękitnym cyfra 3.Balon o wymiarach 86cm 34" po nadmuchaniu. Wysokiej jakości balon, dobry gatunkowo. Cyfra w pastelowych odcieniach.Balon "trójka" renomowanej firmy PartyDeco. Balon można pompować powietrzem jak i również helem, gdzie hel utrzymuje się nawet do paru tygodni.

  Na magazynie
 • 12,90 zł

  Balon foliowy w kolorze błękitnym cyfra 4.Balon o wymiarach 86cm 34" po nadmuchaniu. Wysokiej jakości balon, dobry gatunkowo. Balonik o pastelowych odcieniach.Balon "cztery" renomowanej firmy PartyDeco. Balon można pompować powietrzem jak i również helem, gdzie hel utrzymuje się nawet do paru tygodni.

  Na magazynie
 • 12,90 zł

  Balon foliowy w kolorze błękitnym cyfra 5, pastelowy odcień.Balon o wymiarach 86cm 34" po nadmuchaniu. Wysokiej jakości balon, dobry gatunkowo. Balon "pięć" renomowanej firmy PartyDeco. Balon można pompować powietrzem jak i również helem, gdzie hel utrzymuje się nawet do paru tygodni.

  Na magazynie
 • 12,90 zł

  Foliowy balon w odcieniach pastelowych, kolor błękitny, cyfra 6Balon o wymiarach 86cm 34" po nadmuchaniu. Wysokiej jakości balon, dobry gatunkowo. Balon "szóstka" renomowanej firmy PartyDeco. Balon można pompować powietrzem jak i również helem, gdzie hel utrzymuje się nawet do paru tygodni.

  Na magazynie
 • 12,90 zł

  Balon foliowy w pastelowych odcieniach, cyfra 7.Balon o wymiarach 86cm 34" po nadmuchaniu. Wysokiej jakości balon, dobry gatunkowo. Balon "siódemka" renomowanej firmy PartyDeco. Balon można pompować powietrzem jak i również helem, gdzie hel utrzymuje się nawet do paru tygodni.

  Na magazynie
 • 12,90 zł

  Balon foliowy w pastelowych odcieniach, cyfra 8.Wysokiej jakości balon, dobry gatunkowo. Balon "ósemka" renomowanej firmy PartyDeco. Balon po nadmuchaniu ma 86cm, 34".Balon można pompować powietrzem jak i również helem, gdzie hel utrzymuje się nawet do paru tygodni.

  Na magazynie
 • 12,90 zł

  Foliowy balon cyfra 9Wysokiej jakości balon, dobry gatunkowo. Balon "dziewiątka" renomowanej firmy PartyDeco. Balon po nadmuchaniu ma 86cm, 34".Balon można pompować powietrzem jak i również helem, gdzie hel utrzymuje się nawet do paru tygodni.

  Na magazynie
 • 22,99 zł

  Wymiar balonów w calach: 36 Wymiar balonów w centymetrach: 91 Balony przeznaczone są do napełnienia helem. Napełnienie ich powietrzem, spowoduje, że nie będą się unosić. Balon przedstawiający Myszkę Minnie na pierwsze urodzinki.

  Chwilowo niedostępny
 • 4,99 zł

  Niebieski balon w białe gwiazdki. Kształt po nadmuchaniu cyfra 1. Wysokość przed napompowaniem około 75cm.Balon do wielokrotnego użytku. Do przyczepienia na żyłkę, przymocowania przylepcem dwustronnym do ściany/sufitu, zamocowania na patyczek z koszyczkiem.Balon można napompować helem, jednakże będzie on się nieznacznie unosić do góry.

  Na magazynie
Pokaż 1 - 12 of 87 produkty
Potrzebujesz pomocy?