Balony foliowe cyfry

Szukaj na blogu

Filtruj

Kolor Dominujący
 Mamy 108 produktów
na stronę
 • 12,90 zł

  Balon foliowy, błękitna cyfra 0.Balon o wymiarach 86cm 34" po nadmuchaniu. Wysokiej jakości balon, dobry gatunkowo. Hel utrzymuje się nawet do paru tygodni. Balon "zero" renomowanej firmy PartyDeco. Balon można pompować powietrzem jak i również helem.

  Na magazynie
 • 12,90 zł

  Balon foliowy, błękitna cyfra 1.Balon o wymiarach 86cm 34" po nadmuchaniu. Wysokiej jakości balon, dobry gatunkowo. Balon "jedynka" renomowanej firmy PartyDeco. Balon można pompować powietrzem jak i również helem, gdzie hel utrzymuje się nawet do paru tygodni.

  Na magazynie
 • 12,90 zł

  Błękitny balon foliowy cyfra 2.Balon o wymiarach 86cm 34" po nadmuchaniu. Wysokiej jakości balon, dobry gatunkowo. Balon "dwójka" renomowanej firmy PartyDeco. Balon można pompować powietrzem jak i również helem, gdzie hel utrzymuje się nawet do paru tygodni.

  Na magazynie
 • 12,90 zł

  Balon foliowy w kolorze błękitnym cyfra 3.Balon o wymiarach 86cm 34" po nadmuchaniu. Wysokiej jakości balon, dobry gatunkowo. Cyfra w pastelowych odcieniach.Balon "trójka" renomowanej firmy PartyDeco. Balon można pompować powietrzem jak i również helem, gdzie hel utrzymuje się nawet do paru tygodni.

  Na magazynie
 • 12,90 zł

  Balon foliowy w kolorze błękitnym cyfra 4.Balon o wymiarach 86cm 34" po nadmuchaniu. Wysokiej jakości balon, dobry gatunkowo. Balonik o pastelowych odcieniach.Balon "cztery" renomowanej firmy PartyDeco. Balon można pompować powietrzem jak i również helem, gdzie hel utrzymuje się nawet do paru tygodni.

  Na magazynie
 • 12,90 zł

  Balon foliowy w kolorze błękitnym cyfra 5, pastelowy odcień.Balon o wymiarach 86cm 34" po nadmuchaniu. Wysokiej jakości balon, dobry gatunkowo. Balon "pięć" renomowanej firmy PartyDeco. Balon można pompować powietrzem jak i również helem, gdzie hel utrzymuje się nawet do paru tygodni.

  Na magazynie
 • 12,90 zł

  Foliowy balon w odcieniach pastelowych, kolor błękitny, cyfra 6Balon o wymiarach 86cm 34" po nadmuchaniu. Wysokiej jakości balon, dobry gatunkowo. Balon "szóstka" renomowanej firmy PartyDeco. Balon można pompować powietrzem jak i również helem, gdzie hel utrzymuje się nawet do paru tygodni.

  Na magazynie
 • 12,90 zł

  Balon foliowy w pastelowych odcieniach, cyfra 7.Balon o wymiarach 86cm 34" po nadmuchaniu. Wysokiej jakości balon, dobry gatunkowo. Balon "siódemka" renomowanej firmy PartyDeco. Balon można pompować powietrzem jak i również helem, gdzie hel utrzymuje się nawet do paru tygodni.

  Na magazynie
 • 12,90 zł

  Balon foliowy w pastelowych odcieniach, cyfra 8.Wysokiej jakości balon, dobry gatunkowo. Balon "ósemka" renomowanej firmy PartyDeco. Balon po nadmuchaniu ma 86cm, 34".Balon można pompować powietrzem jak i również helem, gdzie hel utrzymuje się nawet do paru tygodni.

  Na magazynie
 • 12,90 zł

  Foliowy balon cyfra 9Wysokiej jakości balon, dobry gatunkowo. Balon "dziewiątka" renomowanej firmy PartyDeco. Balon po nadmuchaniu ma 86cm, 34".Balon można pompować powietrzem jak i również helem, gdzie hel utrzymuje się nawet do paru tygodni.

  Na magazynie
 • 14,99 zł

  Foliowy balon w kształcie cyfry 0, kolor "tiffany blue".Wysokiej jakości balon, dobry gatunkowo. Balon po nadmuchaniu ma 86cm, 34", cyfra "zero".Balon metalizowany w kolorze Tiffany BlueBalon można pompować powietrzem jak i również helem, gdzie hel w balonie utrzymuje się nawet do paru tygodni.

  Chwilowo niedostępny
 • 14,99 zł

  Foliowy balon w kształcie cyfry 2, kolor "tiffany blue".Wysokiej jakości balon, dobry gatunkowo. Balon po nadmuchaniu ma 86cm, 34", cyfra "dwa".Balon metalizowany w kolorze Tiffany BlueBalon można pompować powietrzem jak i również helem, gdzie hel w balonie utrzymuje się nawet do paru tygodni.

  Na magazynie
Pokaż 1 - 12 of 108 produkty
Potrzebujesz pomocy?