Happenings Logo
Stroje świąteczne – co wybrać na Mikołajki, a co na Jasełka?

Stroje świąteczne – co wybrać na Mikołajki, a co na Jasełka?

Data: 8 grudnia 2017

dzieci w strojach na jasełka

Dzieci stawiają przed nami mnóstwo wyzwań każdego dnia, to pewne. Jednak niektóre z nich są wyjątkowo wymagające – szczególnie te w okresie przedświątecznym. I wcale nie mowa o prezentach, ale o przebraniach! Tym razem nasza pociecha w ostatniej chwili przypomina sobie o szkolnych Jasełkach? A może żąda stroju Mikołaja na święta? Przybywamy z pomocą!

„Mamo, biorę udział w przedstawieniu!”- kreacje na Jasełka

Kiedy słyszymy, że nasze dziecko ma być Maryją, Gwiazdą, Aniołkiem albo Pastuszkiem, mina nieco blednie. Skąd wziąć strój? Skrzydła anioła? Aureola? Spokojnie, wszystko znajdziesz w naszej ofercie. Przebranie na tak ważne przedstawienie szkolne musi być starannie wybrane. Pastuszek musi mieć swoją laskę pasterską, a Maryja błękitną suknię. Ważne, żeby dziecko czuło się swobodnie, a rozmiar kostiumu miał odpowiednio dobrany rozmiar. Na koniec zadbaj o rekwizyty na jasełka i mikołajki!

A co począć z małym Świętym Mikołajem?

Koniecznie przebrać! Czy to w przedszkolu podczas Mikołajek, czy na uroczystość rodzinną w święta, twoja pociecha powinna godnie reprezentować Świętego Mikołaja i z dumą nosić swój czerwony strój, długą brodę i wór z prezentami na plecach. Na happenings.pl znajdziesz stroje w różnych rozmiarach, o rozmaitych krojach, zarówno dla dziewczynek, jak i chłopców. Ale przede wszystkim w bardzo atrakcyjnych cenach! Twój maluch będzie zachwycony swoim nowym kostiumem. Zapraszamy do zapoznania się z naszą świąteczną ofertą!

dzieci w stroju Mikołaja
Newsletter Happenings

Zapisz się do newslettera

I odbierz 50 zł na pierwsze zakupy*

* Rabat jest jednorazowy, obejmuje wszystkie produkty i jest ważny przy zakupach za min. 400zł.

 

Po kliknięciu w przycisk „Dołącz” otrzymasz wiadomość potwierdzającą zapisanie się do newslettera. W celu dokończenia procesu subskrypcji prosimy o kliknięcie w link znajdujący się w wiadomości.

google-logo

Doskonała

Na podstawie 125 opinii

Grzegorz Nowak

2023-02-16

Swoją opinią chciałbym pochwalić przedewszystkim podejście do klienta. W czasach gdzie wszędzie wymagana jest kompleksowa obsługa i kontakt z klientem niestety nie jest to takie oczywiste. W przypadku happenings firma wychodzi na przeciw oczekiwaniom klienta. O wszystkim informują i próbują znaleźć rozwiązanie. Zaproszenia oraz winietki bardzo starannie wykonane. Paczka starannie zapakowana i przygotowana na kurierów (fanów piłki nożnej). W skrócie - Polecam.Pozdrowienia dla całej ekipy Happenings 😀

Tomasz Szczypiorowski

2022-09-15

Doradztwo rewelacja

Aneta Januszek

2022-09-06

Super miejsce Znajdziesz tu na każdą okazję dla każdego coś pięknego:) Balony jako dodatek do prezentu PETARDA POMYSŁ Polecam

Happenings © 2015 - 2023. All Rights Reserved.