Happenings Logo
tort urodzinowy

Urodziny podczas epidemii, kwarantanny – jak je spędzić?

Data: 25 marca 2020

Kategorie:

ImprezaUrodziny

Czas, w którym się znaleźliśmy nie jest z pewnością dla nikogo łatwy. Z dnia na dzień zmieniło się praktycznie wszystko. Zgodnie z zasadami popularnego hasła #zostańwdomu ze względu na bezpieczeństwo nasze i naszych bliskich poddajemy się domowej kwarantannie. Mimo wszystko staramy się w niej normalnie funkcjonować na tyle, na ile jest to możliwe. Dzisiaj chcemy skupić się tylko na tych pozytywnych rzeczach tej trudnej sytuacji, bo takie też niewątpliwie możemy odnaleźć.

Mamy nareszcie czas, którego większości z nas na codzień zawsze brakowało, możemy dzielić go z najbliższymi, poświęcić im więcej uwagi niż bywa to w codziennej gonitwie.
Obostrzenia, które w ostatnich dniach zostały wprowadzone i jeszcze bardziej zaawansowane sprowokowały do tego, aby wszelkie nasze zamiary związane z zaplanowanymi spotkaniami i imprezami towarzyskimi musiały zostać przełożone lub też odwołane. O ile wszelkiego rodzaju wydarzenia tj. ślub i wesele (o czym mówić będziemy w kolejnym artykule) można przełożyć, to istnieją takie wydarzenia, jak urodziny które nieobchodzone na pewno nie należą do najprzyjemniejszych sytuacji – szczególnie w przypadku dzieci.

Jak więc spędzić ten szczególny czas?

 

Nasze domowe przyjęcie urodzinowe może być równie ciekawe i na pewno będzie miłym wspomnieniem. Co w tej sytuacji zrobić, by jubilat nie czuł się poszkodowany i zapomniany? Otóż są na to sposoby! Chętnie się z Wami nimi podzielimy 🙂
Według nas urodzinowe przyjęcie zarówno te domowe, jak i każde inne, aby było udane musi spełniać trzy podstawowe kryteria:

 

  1. 1. Tort urodzinowy oraz przekąski.
  2. 2. Prezent/upominek dla jubilata.
  3. 3. Oprawa przyjęcia w postaci akcentów dekoracyjnych.

Wszystkie z tych trzech punktów możemy potraktować jako zadania, które możemy przydzielić poszczególnym domownikom; np. mama, bądź tata upiecze urodzinowe ciasto,
dzieci mogą zająć się stworzeniem upominku DIY dla jubilata, w ten sposób możemy połączyć zabawę i budowanie kreatywności w naszych dzieciach. Przyznacie, że prezenty te wykonane własnoręcznie, w które włożyliśmy całe swoje serce cieszą najbardziej.

Urodziny w czasie pandemii

Został nam jeszcze trzeci – ostatni punkt. I tu zjawiamy się my – cali na różowo 😉

 

Balony, serpentyny, świeczki, czapeczki a nawet balony wypełnione helem możecie zrobić to sami! Jest to prostsze niż Wam się wydaje, wystarczy butla z helem (dostępne w dwóch pojemnościach), żel uszczelniający, jeśli chcecie przedłużyć domową imprezkę o kilka kolejnych dni, a także balony. Aby pochwalić się swoją pomysłowością możecie “zaprosić” swoich przyjaciół za pośrednictwem wideokonferencji. Zabawa gwarantowana, uwierzcie! To tylko kilka z przytoczonych przez nas inspiracji i pomysłów do tego, jak urządzić urodziny w domowym zaciszu.

Po resztę zapraszamy do nas na Dekoracje urodzinowe

Bawcie się dobrze! 🙂 Życzymy Wam dużo zdrowia i pogody ducha.

Newsletter Happenings

Zapisz się do newslettera

I odbierz 10 zł na pierwsze zakupy*

* Rabat jest jednorazowy, obejmuje wszystkie produkty i jest ważny przy zakupach za min. 100zł.

 

Po kliknięciu w przycisk „Dołącz” otrzymasz wiadomość potwierdzającą zapisanie się do newslettera. W celu dokończenia procesu subskrypcji prosimy o kliknięcie w link znajdujący się w wiadomości.

Średnia Ocen: 4.7

Liczba Ocen: 138

Wszystkie opinie
profile photo

Krzysztof Markowski

28 czerwca 2024

Polecam

profile photo

Piotr M.

28 marca 2024

profile photo

Joanna Kuczynska

29 stycznia 2024

Z czystym sumieniem mogę dać 5/5 gwiazdek, sprzedający rzetelny, miły, bezproblemowy, gotowy do pomocy i współpracy. Gdyby wszyscy tacy byli zakupy online byłyby zdecydowanie lepsze i bezpieczniejsze. Szybka reakcja na kontakt, wszystko załatwione w mgnieniu oka, towar spakowany bezpiecznie i zgodny z opisem. Bardzo polecam zakupy od happenings.

profile photo

Kamil Herbert

28 grudnia 2023

Super sklep, bardzo sympatyczna i pomocna Pani z obsługi.

profile photo

Madelaina Zmudka

14 grudnia 2023

Wspaniała obsługa!! Pani przemiła, pomocna, uśmiechnięta i bardzo cierpliwa! ;)) dziękuję ślicznie za taką cudowną obsługę ;))

Happenings © 2015 - 2024. All Rights Reserved.