Happenings Logo
Zaproszenia ślubne z personalizacją czy do wypisania ręcznego? – Happenings.pl

Zaproszenia ślubne z personalizacją czy do wypisania ręcznego? – Happenings.pl

Data: 26 marca 2020

Jak pisaliśmy już w poprzednich artykułach ( → tu i tu), zaproszenia w formie papierowej wróciły do łask i stają się coraz bardziej lubianym sposobem inwitacji gości na rozmaite uroczystości. Popularne są nie tylko zaproszenia ślubne, ale także te na urodziny, wieczór panieński oraz jubileuszowe rocznice. Zaproszenia nie kojarzą nam się już jedynie z formalnymi uroczystościami, ale także z mniejszymi przyjęciami w bliskim gronie. Za co lubimy je najbardziej? Przede wszystkim goście otrzymujący takie zaproszenie czują się wyróżnieni i ważni dla zapraszającego – już sam ten fakt sprawia, że zyskujemy w ich oczach, a nasze przyjęcie nabiera aury wyjątkowości. Poza tym zaproszenie jest wizytówką naszej imprezy, to ono odpowiada za pierwsze wrażenie, dlatego warto wybrać takie zaproszenia, które będą pasować stylem do naszej imprezy i najlepiej oddadzą jej charakter. Ponadto zarówno zaproszenia drukowane z personalizacją, jak i te tworzone własnoręcznie pozwalają na ekspresję naszej kreatywności i wiele mówią o nas samych. Zaproszenia ślubne nadal pozostają obowiązkowym elementem  planowania uroczystości, dlatego to im poświęcimy uwagę w tym artykule – dowiesz się, czym różnią się zaproszenia personalizowane od tych do wypisania ręcznego oraz które będą lepiej pasować do ciebie i twojego przyjęcia.

Zaproszenia ślubne z personalizacją – wygodne i eleganckie rozwiązanie

 

Zaproszenia personalizowane to takie, w których wszystkie dane (imiona, data ślubu, miejsce, inne ważne informacje, imiona gości) są wypisane lub raczej wydrukowane bezpośrednio przez firmę drukującą zaproszenia – w takim wypadku dostajemy gotowy produkt, który należy jedynie dostarczyć swoim gościom, ewentualnie uzupełniając je o własnoręczny podpis. Zaletą personalizowanych zaproszeń jest to, że nie musimy się sami martwić o wypełnianie ich treścią, dzięki czemu oszczędzamy czas i mamy pewność, że nie wkradnie się w nie żaden błąd – gotowe zaproszenia są przesyłane do nas, a my dbamy jedynie o to, by trafiły w ręce naszych gości. Taka forma zaproszeń jest bardzo lubiana, ponieważ są one maksymalnie dopracowane i eleganckie – każdy perfekcjonista będzie nimi zachwycony.

Zaproszenia ślubne do wypisania własnoręcznego – inwitacja “od serca”

 

W przypadku zaproszeń do wypisania własnoręcznego sytuacja wygląda nieco inaczej – otrzymujemy od firmy zaproszenia, których tekst jest wydrukowany jedynie częściowo, natomiast podstawowe dane takie jak imiona Pary Młodej, data, miejsce oraz imiona gości musimy uzupełnić sami długopisem lub piórem w specjalnych miejscach wyznaczonych przez kropki. Otrzymujemy zatem zaproszenia z szablonem tekstowym, które trzeba dodatkowo uzupełnić – zajmuje to co prawda nieco czasu, ale właśnie włożony w nie czas jest tutaj najważniejszy – goście poczują się wyróżnieni i docenieni. Nasza rada: zamów o kilka zaproszeń więcej, w przypadku pomyłki podczas wypełniania sięgniesz po prostu po kolejne. Zaletą takich zaproszeń jest też to, że są bardziej uniwersalne – możemy je wypełnić wedle własnego uznania, w przypadku dowolnej uroczystości ślubnej, są one także zwykle dostępne od ręki. Natomiast w przypadku zaproszeń ślubnych z personalizacją, możemy je wykorzystać w jeden konkretny sposób, czyli wysyłając zapraszanym gościom na konkretne wydarzenie, takie zaproszenia musimy więc odpowiednio wcześniej zamówić, aby firma mogła je uzupełnić o odpowiednie dane.

 

naszej ofercie znajdziesz oczywiście wiele wzorów zaproszeń ślubnych, wśród nich także najmodniejsze motywy ślubne takie jako boho, glamour czy mistery mist. Oferujemy zarówno zaproszenia na ślub z personalizacją, jak i do wypisania ręcznego, a także wersje łączone (do wypisania pozostają jedynie nazwiska gości). Zapraszamy tutaj do zapoznania się z zaproszeniami ślubnymi od Happenings.pl.

zaproszenie na ślub
Newsletter Happenings

Zapisz się do newslettera

I odbierz 50 zł na pierwsze zakupy*

* Rabat jest jednorazowy, obejmuje wszystkie produkty i jest ważny przy zakupach za min. 400zł.

 

Po kliknięciu w przycisk „Dołącz” otrzymasz wiadomość potwierdzającą zapisanie się do newslettera. W celu dokończenia procesu subskrypcji prosimy o kliknięcie w link znajdujący się w wiadomości.

google-logo

Doskonała

Na podstawie 125 opinii

Grzegorz Nowak

2023-02-16

Swoją opinią chciałbym pochwalić przedewszystkim podejście do klienta. W czasach gdzie wszędzie wymagana jest kompleksowa obsługa i kontakt z klientem niestety nie jest to takie oczywiste. W przypadku happenings firma wychodzi na przeciw oczekiwaniom klienta. O wszystkim informują i próbują znaleźć rozwiązanie. Zaproszenia oraz winietki bardzo starannie wykonane. Paczka starannie zapakowana i przygotowana na kurierów (fanów piłki nożnej). W skrócie - Polecam.Pozdrowienia dla całej ekipy Happenings 😀

Tomasz Szczypiorowski

2022-09-15

Doradztwo rewelacja

Aneta Januszek

2022-09-06

Super miejsce Znajdziesz tu na każdą okazję dla każdego coś pięknego:) Balony jako dodatek do prezentu PETARDA POMYSŁ Polecam

Happenings © 2015 - 2023. All Rights Reserved.