Happenings Logo
Wieczór panieński w stylu Rose Gold

Wieczór panieński w stylu Rose Gold

Data: 15 maja 2019

Wieczór panieński ROSE GOLD

Jesteś świadkową i planujesz aranżację lokalu na wieczór panieński Twojej przyjaciółki? Zastanawiasz się co jest aktualnie modne? Odpowiedź to Rose Gold! Dlaczego akurat różowe złoto? I jak w ogóle ten kolor komponuje się z całością? Zapraszamy do naszej lektury :)

Kolorem roku 2019 został koral. Oczywiście pastelowy koral jest raczej trudnym kolorem tym bardziej, że jest to pochodna pomarańczu i ciężko go dopasować w czystej formie barwy koralowej. Metalizowany koral to właśnie nic innego jak popularny rose gold. Jest on znacznie chętniej wybierany, niż jego pastelowe odcienie. Dlatego kolor roku w połączeniu z połyskiem daje nie tylko świetny efekt, ale pozostaje dalej kolorem roku w postaci Rose Gold.

Z czym łączyć kolor rose gold na wieczór panieński?

Najlepiej z różowym-złotem komponuje się kolor biały. Biały mimo swojej pierwotnej funkcji “bycia kolorem wszędzie” i “przy każdej okazji”, rzeczywiście tutaj zdaje egzamin wzorowo. Dlatego najczęściej łączymy te dwa kolory, dzięki połączeniu tych dwóch kolorów powstaje pewien kontrast i nasycenie barwy z zimnego staje się znacznie cieplejsze. Dlaczego z zimnego? Pomyślcie tylko, jeżeli wszystko będzie w kolorze rose gold, róż w metalowym odcieniu bez przejścia, lub połączenia z innym kolorem, będzie to wyglądać bardzo sztywno, a przy tym sam kolor wydaje się blady, więc zimny. Dlatego trafne będzie łączenie go z drugim kolorem, w tym przypadku najlepiej z białym.

Czy jeszcze jakiś kolor warto łączyć z rose gold?

Połączenie srebrna, lub też złota nie przełamie kontrastu, jednakże na pewno doda pewnego charakteru w postaci glamour. Srebro i złoto to najczęściej wybierane kolory zaraz po białym. Dlatego kojarzone są z elegancją i czymś bardzo dostojnym. W przypadku łączenia ich z różowym złotem róbmy to z głową, traktujmy je jako dodatek, one same nie przełamią nam koloru różowego-złota.
Co z czarnym, różowym, niebieskim? Pierwszy czarny jest typowo przeznaczony na wieczór panieński. Tak jak czarny z różowym w połączeniu wygląda dobrze, tak rose gold z czarnym już niekoniecznie. Musimy pamiętać o tym, że planując dekoracje w kolorze różowego złota, to one są na świeczniku. Kiedyś różowy i czarny kolor był po prostu kojarzony z wieczorami panieńskimi, ich łączenie i barwa nie miały większego znaczenia, po prostu jakieś kolory musiały być kojarzone z imprezą. Stąd ich dopasowanie. Wracając natomiast do niebieskiego czy samego różu. Jeżeli myślimy o urodzinach to czemu by nie? Chociaż nawet w przypadku urodzin nie polecamy łączenia koloru rose gold z innym różem czy też tym bardziej z niebieskim. Różowe mogą być dodatki w postaci ponczu, niekoniecznie inne dekoracje :).

Jakie dekoracje na wieczór panieński w kolorze rose gold dobrać?

Tutaj mamy pole do popisu. Mogą to być:

Cena po skomponowaniu średniego zestawu wyniesie około 100zł, a u nas możecie otrzymać gotowy zestaw już od 40zł! https://happenings.pl/zestaw-dekoracji-na-wieczor-panienski-rose-gold Wprawdzie wystarczy on tylko na nieduże pomieszczenie, ale jest to na pewno dobry start. Jak widać nie są to duże pieniądze, a nasz lokal zmieni się nie do poznania :). Kolor Rose Gold w dekoracji na wieczór panieński to aktualnie “Must Have”!

Newsletter Happenings

Zapisz się do newslettera

I odbierz 50 zł na pierwsze zakupy*

* Rabat jest jednorazowy, obejmuje wszystkie produkty i jest ważny przy zakupach za min. 400zł.

 

Po kliknięciu w przycisk „Dołącz” otrzymasz wiadomość potwierdzającą zapisanie się do newslettera. W celu dokończenia procesu subskrypcji prosimy o kliknięcie w link znajdujący się w wiadomości.

google-logo

Doskonała

Na podstawie 125 opinii

Grzegorz Nowak

2023-02-16

Swoją opinią chciałbym pochwalić przedewszystkim podejście do klienta. W czasach gdzie wszędzie wymagana jest kompleksowa obsługa i kontakt z klientem niestety nie jest to takie oczywiste. W przypadku happenings firma wychodzi na przeciw oczekiwaniom klienta. O wszystkim informują i próbują znaleźć rozwiązanie. Zaproszenia oraz winietki bardzo starannie wykonane. Paczka starannie zapakowana i przygotowana na kurierów (fanów piłki nożnej). W skrócie - Polecam.Pozdrowienia dla całej ekipy Happenings 😀

Tomasz Szczypiorowski

2022-09-15

Doradztwo rewelacja

Aneta Januszek

2022-09-06

Super miejsce Znajdziesz tu na każdą okazję dla każdego coś pięknego:) Balony jako dodatek do prezentu PETARDA POMYSŁ Polecam

Happenings © 2015 - 2023. All Rights Reserved.