Happenings Logo
Zaproszenia na każdą okazję – jakie wybrać?

Zaproszenia na każdą okazję – jakie wybrać?

Data: 28 stycznia 2018

zaproszenia ślubne kolaż

Przygotowując się do ważnego wydarzenia w naszym życiu dokładamy wszelkich starań i chęci, aby wszystko poszło zgodnie z planem. Bez względu na rodzaj wydarzenia, rozpoczynając przygotowania niewątpliwie pierwszorzędną kwestią są zaproszenia. Śmiało można rzec, że jest to jeden z ważniejszych, jeśli nie najważniejszy punkt owych przygotowań. Zaproszenie jest pierwszym elementem wprowadzającym naszych gości w tematykę, atmosferę i rodzaj wydarzenia. Zaproszenie powinno odzwierciedlać nasze intencje i charakter danego przyjęcia. Mogą być mniej lub bardziej oficjalne, eleganckie, lub zabawne. Grunt, żeby spełniło swoją pierwotną rolę – przyciągnąć naszych gości.
Istnieje wiele okazji, uroczystości i ze względu na jej rodzaj dobieramy stosowne zaproszenia. Jakie zaproszenie wybrać? Które zaproszenie będzie odpowiednie?

Zaproszenie ślub

Zaproszenia na ślub to początek naszej ślubnej przygody. Od tego powinniśmy zacząć, lista gości, a później wysłanie zaproszeń do tych osób, których nie może zabraknąć w tym szczególnym dniu. Zaproszenie na ślub cechuje się przede wszystkim elegancją, schludnością, wykonane na papierze prążkowanym, czy też perłowym. Pamiętajmy, aby w przypadku tak ważnych uroczystości nie przesadzić z nadmiarem zdobień i dekoracji, gdyż w tym przypadku mniej-znaczy więcej, co doskonale wpisuje się w trend sezonu ślubnego 2018, gdzie przodować będzie minimalizm, prostota w wykonaniu. Wzór zaproszenia powinniśmy dobierać w zależności od charakteru i tematyki naszego ślub, aby stanowił spójną całość. Jeśli chodzi o kolorystykę, klasyka gatunku to oczywiście niegasnąca i zawsze elegancka i dostojna biel, odcienie pastelowe, czy kremowe. Hitem nadchodzącego sezonu ślubnego będą rozmyte, akwarelowe kwiatowe wzory i ekologiczne szaro-brązowe zaproszenia.
Polecane zaproszenia: Zaproszenia ślubne

Zaproszenie na chrzest święty i komunię

Uroczystość komunii świętej oraz chrztu jest równie podniosłym wydarzeniem zarówno w życiu młodego człowieka, jak i jego rodziców. Dlatego też dokładamy wszelkich starań, aby całe przedsięwzięcie się udało. Tego rodzaju wydarzenie jest typowo sakralną uroczystością, więc zaproszenie powinno być skromne, ale eleganckie. Tradycyjne motywy sakralne w kolorze bieli lub pastelowe dodatki w zależności od płci; dla chłopca – niebieskie, dla dziewczynki różowe.
Polecane zaproszenia:  Zaproszenia na Komunię Świętą Zaproszenia na Chrzest Święty

zaproszenia chrzciny kolaż
zaproszenia urodzinowe kolaż

Zaproszenie na urodziny

Czwarta, ostatnia propozycja jest najmniej formalną propozycją spośród naszej czwórki, ponieważ nie musimy kurczowo chwytać się pewnych schematów, obowiązuje zupełna dowolność, która zależy jedynie od naszej kreatywności. Co prawda według trendów zaproszenia urodzinowe również obejmuje preferowany minimalizm i prostota. Kiedy decydujemy się na przyjęcie urodzinowe w określonej tematyce, bez względu na to, czy jest to przyjęcie bajkowe dla dzieci, czy dla dorosłych zaproszenie będzie wprowadzać nas w określony klimat, który pozwoli nam wniknąć w tematykę i dostosować się do rodzaju imprezy. Świetnym rozwiązaniem będzie wtedy wykonanie własnoręczne zaproszeń, tym bardziej będzie ono personalne.
Polecane zaproszenia: Zaproszenia urodzinowe

Newsletter Happenings

Zapisz się do newslettera

I odbierz 50 zł na pierwsze zakupy*

* Rabat jest jednorazowy, obejmuje wszystkie produkty i jest ważny przy zakupach za min. 400zł.

 

Po kliknięciu w przycisk „Dołącz” otrzymasz wiadomość potwierdzającą zapisanie się do newslettera. W celu dokończenia procesu subskrypcji prosimy o kliknięcie w link znajdujący się w wiadomości.

google-logo

Doskonała

Na podstawie 125 opinii

Grzegorz Nowak

2023-02-16

Swoją opinią chciałbym pochwalić przedewszystkim podejście do klienta. W czasach gdzie wszędzie wymagana jest kompleksowa obsługa i kontakt z klientem niestety nie jest to takie oczywiste. W przypadku happenings firma wychodzi na przeciw oczekiwaniom klienta. O wszystkim informują i próbują znaleźć rozwiązanie. Zaproszenia oraz winietki bardzo starannie wykonane. Paczka starannie zapakowana i przygotowana na kurierów (fanów piłki nożnej). W skrócie - Polecam.Pozdrowienia dla całej ekipy Happenings 😀

Tomasz Szczypiorowski

2022-09-15

Doradztwo rewelacja

Aneta Januszek

2022-09-06

Super miejsce Znajdziesz tu na każdą okazję dla każdego coś pięknego:) Balony jako dodatek do prezentu PETARDA POMYSŁ Polecam

Happenings © 2015 - 2023. All Rights Reserved.