Dekoracje samochodu do ślubu

Szukaj na blogu

Filtruj kolory

Kolor Dominujący

Dekoracje samochodu do ślubu

Dekoracje samochodu do ślubu - ich wybór i odpowiednie przystrojenie auta może okazać się nie lada wyzwaniem. Oprócz samych dekoracji potrzebujemy szczyptę zdolności manualnych, niekoniecznie musimy być po szkole plastycznej, ale warto posiadać drobne umiejętności i wyrafinowany gust. Bowiem nasza wyobraźnia w połączeniu z umiejętnościami może d...

Dekoracje samochodu do ślubu - ich wybór i odpowiednie przystrojenie auta może okazać się nie lada wyzwaniem. Oprócz samych dekoracji potrzebujemy szczyptę zdolności manualnych, niekoniecznie musimy być po szkole plastycznej, ale warto posiadać drobne umiejętności i wyrafinowany gust. Bowiem nasza wyobraźnia w połączeniu z umiejętnościami może dać niesamowity efekt w postaci pięknego przystrojenia auta. Przystrojenie samochodu to nie tylko ślubne tablice rejestracyjne, to również wiele innych dodatków które pozwolą nam na stworzyć pewien układ, być może nietypowy dla zwykłego samochodu, ale na pewno niepowtarzalny i piękny. Z jakich ozdób ślubnych na samochód skorzystać.

Dekoracje ślubne obejmują nie tylko wystrój wnętrza kościoła oraz sali weselnej, ale także dekoracje na samochód...

który coraz częściej jest oryginalny i dopasowany do indywidualnych upodobań Pary. Nie zawsze jest to zwykły samochód – Para Młoda coraz częściej wybiera starodawne, zabytkowe modele, ekskluzywne auta, limuzyny, ale także motory czy bryczki z końmi. Każdy z tych pojazdów do ślubu powinien być odpowiednio przystrojony. W tym celu oferujemy państwu najróżniejsze ozdoby ślubne na samochód (lub innego pojazdu), chociażby takie jak kokardki, wstążki, tasiemki, ozdobne kwiatki, artykuły z organzy i tiulu. Ponadto mamy wiele artykułów, które pomogą Państwu umocować wybrane produkty na pojeździe do ślubu, ze szczególnym uwzględnieniem charakterystycznych elementów takich jak lusterka czy karoseria, gdzie mocowanie dekoracji ślubnych jest trudniejsze. Dysponujemy także ofertą tablic rejestracyjnych do ślubu, które dodadzą pojazdowi Państwa lub Państwa gości charakteru typowego dla uroczystości, a przy tym zadbają o Państwa dobry humor i podkreślą wyjątkowość święta. Samochód, a dekoracje samochodu. Oferujemy naszą pomoc przy wyborze dekoracji pojazdu do ślubu adekwatnie do stylu, w jakim chcą go Państwo przystroić, tak aby odpowiadał Państwa wymaganiom. Pojazd Pary Młodej powinien wzbudzać emocje już od samego początku uroczystości, stąd też oryginalne i nietypowe wybory, jakich dokonują często Państwo Młodzi. Samochód do ślubu przystrojony naszymi dekoracjami zapewni Państwu niewątpliwie “wielkie wejście”!

...A może zamiast samochodu skuter ;-)?


dekoracje samochodu do ślubu

Więcej
 Mamy 43 produktów
na stronę
 • 7,99 zł

  Baner przeszywany Mr & Mrs, wykonany z papieru lustrzanego w kolorze różowego złota, wymiary: wysokość ok 16,5 cm, długość ok. 68 cm.

  Na magazynie
 • 35,99 zł 44,99 zł -20%

  Unikatowa czarna tablica do wypisania tekstu, wykonana z papieru, z lnianym sznurkiem, trzema kolorowymi girlandami z tiulowych pomponów i kokard. Do zestawu dołączone są dwie kredy: biała i czerwona. Wymiary tablicy 45x30 centymetrów, długość pojedynczej girlandy około 130 centymetrów. Sprawia, że każdy zwykły pojazd nabiera weselnego klimatu!

  Obniżona cena
  Na magazynie
 • 29,99 zł

  Subtelna girlanda z tiulu w kolorze białym, z białymi różyczkami i zielonymi listkami, długość 1,70 metra. Pakowanie: 1 sztuka. Pozwala nabrać pojazdom delikatnego wyglądu ślubnej aranżacji. Idealna dla każdego typu samochodu.

  Na magazynie
 • 9,74 zł 12,99 zł -25%

  Kokardy w kolorze fioletowym jako dekoracja ławek w kościele lub też samochodu.Wykonane z organzy oraz wstążki satynowej.Po środku znajduje się srebrna rozeta.Opakowanie zawiera 2 sztuki.Długość 14cm.

  Obniżona cena
  Na magazynie
 • 12,74 zł 14,99 zł -15%

  Motyle dekoracyjne idealnie nadają się do przystrojenia ściany w salonie, samochodu do ślubu, dorożki, sali weselnej, lodówki, itd. Dodają one uroku podczas każdej imprezy urodzinowej, plenerowej (na stołach gości), itp.Ilość sztuk w opakowaniu: 12.

  Obniżona cena
  Na magazynie
 • 12,74 zł 14,99 zł -15%

  Motyle dekoracyjne w kolorze czarnymIdealnie nadają się do przystrojenia ściany w salonie, samochodu do ślubu, dorożki, sali weselnej, lodówki, itd. Dodają one uroku podczas każdej imprezy urodzinowej, plenerowej (na stołach gości), itp.Ilość sztuk w opakowaniu: 12.

  Obniżona cena
  Na magazynie
 • 12,74 zł 14,99 zł -15%

  Motyle dekoracyjne w kolorze niebieskimIdealnie nadają się do przystrojenia ściany w salonie, samochodu do ślubu, dorożki, sali weselnej, lodówki, itd. Dodają one uroku podczas każdej imprezy urodzinowej, plenerowej (na stołach gości), itp.Ilość sztuk w opakowaniu: 12.

  Obniżona cena
  Na magazynie
 • 12,74 zł 14,99 zł -15%

  Motyle dekoracyjne w kolorze niebieskim ze wzorkamiIdealnie nadają się do przystrojenia ściany w salonie, samochodu do ślubu, dorożki, sali weselnej, lodówki, itd. Dodają one uroku podczas każdej imprezy urodzinowej, plenerowej (na stołach gości), itp.Ilość sztuk w opakowaniu: 12.

  Obniżona cena
  Na magazynie
 • 12,74 zł 14,99 zł -15%

  Motyle dekoracyjne w kolorze zielonymIdealnie nadają się do przystrojenia ściany w salonie, samochodu do ślubu, dorożki, sali weselnej, lodówki, itd. Dodają one uroku podczas każdej imprezy urodzinowej, plenerowej (na stołach gości), itp.Ilość sztuk w opakowaniu: 12.

  Obniżona cena
  Na magazynie
 • 39,99 zł

  Puszki samochodowe białe do dekoracji samochodu, z białymi tasiemkami, z miejscem do samodzielnego wypisania, Wymiary 14x7 centymetrów. Pakowanie: 1 komplet zawiera 5 sztuk.

  Na magazynie
 • 39,99 zł

  Puszki samochodowe czerwone. Puszki weselne do dekoracji samochodu, z białymi tasiemkami, z miejscem do samodzielnego wypisania, Wymiary 14x7 centymetrów. Pakowanie: 1 komplet zawiera 5 sztuk.

  Na magazynie
 • 29,99 zł

  Puszki samochodowe srebrne. Puszki weselne do dekoracji samochodu, z białymi tasiemkami, z miejscem do samodzielnego wypisania, Wymiary 14x7 centymetrów. Pakowanie: 1 komplet zawiera 5 sztuk.

  Na magazynie
Pokaż 1 - 12 of 43 produkty
Potrzebujesz pomocy?