Happenings Logo

Piniaty

Ups... Nic nie znaleziono
Urodzinowe kolorowe piniaty jako słodka niespodzianka na urodziny
Piniaty również u nas! Szeroki i jakże ciekawy wybór piniat o charakterze urodzinowo-imprezowym. Kolorowe, o nieprzeciętnych kształtach, małe oraz te duże które pomieszczą wiele łakoci!

Czym jest piniata?

Jest to specjalna dekoracja zawieszona np. do sufitu za pomocą linki, szura. W środku jest wypełniona, zazwyczaj cukierkami. Zabawa polega na strąceniu (przy zamkniętych oczach) piniaty. Służą do tego specjalne kije, ale można również użyć w domowych warunkach np. drewnianej łyżki :) Z historii piniata to ludowy zwyczaj wywodzący się z krajów latynoskich. Piniata korzeniami sięga czasów przed kolonialnych. Konkwistadorzy przejęli zwyczaj od miejscowych Indian, nadając mu przy tym chrześcijański charakter. W niedalekim czasie przywędrował on do Hiszpanii oraz Portugalii. W zależności od kraju, występuje w drobnych odmianach. U nas jest on aktualnie formą atrakcji połączonej z zabawą podczas imprezy.
Piñata na urodziny to doskonały element zabawy dla dzieci i dorosłych. Istnieje wiele rodzajów piniat, które mogą sprawdzić się na imprezie urodzinowej:

1. Tradycyjna piniata w kształcie gwiazdy, serca, kuli:

  • Uniwersalne kształty: Te powszechne kształty są często wykorzystywane na imprezach urodzinowych, ponieważ są łatwo dostępne i pasują do wielu tematów.

2. Piniata związana z tematem urodzin:

  • Piniata w kształcie postaci bohatera bajki lub ulubionego zwierzątka: Jeśli impreza ma konkretny temat (np. postać z ulubionej bajki dziecka), można wybrać piniatę nawiązującą do tego tematu.

3. Piniata DIY:

  • Ręcznie wykonana piniata: Możesz zdecydować się na samodzielne wykonanie piniaty, dostosowując ją do gustu jubilata i tematu imprezy. Można użyć kartonu, papieru, kolorowego papieru krepp, taśmy, itp., aby stworzyć wyjątkową piniatę.

4. Piniata w formie litery lub cyfry:

  • Numer związany z wiekiem jubilata: Na urodziny można wybrać piniatę w kształcie cyfry odzwierciedlającej wiek solenizanta.

5. Piniata kaskadowa:

  • Piniata wielopoziomowa: Wysokość piniaty oraz ilość poziomów, na których dzieci będą mogły uderzać, zapewnia dodatkową frajdę.

6. Piniata sensoryczna:

  • Z dodatkowymi elementami sensorycznymi: Niektóre piniaty mają elementy sensoryczne, takie jak dźwięki, światło lub różnorodne tekstury, co sprawia, że zabawa jest jeszcze ciekawsza.
Wybór piniaty zależy od wieku jubilata, tematu imprezy, preferencji, a także od tego, kto będzie bawił się piniatą. To świetny sposób na wprowadzenie dodatkowej zabawy i radości podczas urodzinowej imprezy.

Rozwiń

Newsletter Happenings

Zapisz się do newslettera

I odbierz 50 zł na pierwsze zakupy*

* Rabat jest jednorazowy, obejmuje wszystkie produkty i jest ważny przy zakupach za min. 400zł.

 

Po kliknięciu w przycisk „Dołącz” otrzymasz wiadomość potwierdzającą zapisanie się do newslettera. W celu dokończenia procesu subskrypcji prosimy o kliknięcie w link znajdujący się w wiadomości.

google-logo

Doskonała

Na podstawie 125 opinii

Grzegorz Nowak

2023-02-16

Swoją opinią chciałbym pochwalić przedewszystkim podejście do klienta. W czasach gdzie wszędzie wymagana jest kompleksowa obsługa i kontakt z klientem niestety nie jest to takie oczywiste. W przypadku happenings firma wychodzi na przeciw oczekiwaniom klienta. O wszystkim informują i próbują znaleźć rozwiązanie. Zaproszenia oraz winietki bardzo starannie wykonane. Paczka starannie zapakowana i przygotowana na kurierów (fanów piłki nożnej). W skrócie - Polecam.Pozdrowienia dla całej ekipy Happenings 😀

Tomasz Szczypiorowski

2022-09-15

Doradztwo rewelacja

Aneta Januszek

2022-09-06

Super miejsce Znajdziesz tu na każdą okazję dla każdego coś pięknego:) Balony jako dodatek do prezentu PETARDA POMYSŁ Polecam

Happenings © 2015 - 2023. All Rights Reserved.