Sztuczne kwiaty

Szukaj na blogu

Filtruj kolory

Kolor Dominujący

Sztuczne kwiaty

Sztuczne kwiaty mają pewną niezastąpioną zaletę – są trwałe niezależnie od pogody. W Naszej Ofercie można znaleźć produkty, które służą do zdobienia prawdziwych kwiatów oraz takie, które funkcjonują samodzielnie. Sztuczne kompozycje kwiatowe nadają się na każdą okazję. Można je wykorzystać przy okazji: ślubu, świąt, pogrzebu, itd. W swojej oferc...

Sztuczne kwiaty mają pewną niezastąpioną zaletę – są trwałe niezależnie od pogody. W Naszej Ofercie można znaleźć produkty, które służą do zdobienia prawdziwych kwiatów oraz takie, które funkcjonują samodzielnie. Sztuczne kompozycje kwiatowe nadają się na każdą okazję. Można je wykorzystać przy okazji: ślubu, świąt, pogrzebu, itd. W swojej ofercie prezentujemy Państwu również półprodukty w postaci kwiatków z pianki oraz papieru. Na przykład papierowe różyczki, różyczki z pianki, gotowe dekoracje. Papierowe różyczki wspaniale sprawdzą się jako dekoracja stołu oraz stroików, można je stosować także we florystyce. Sztuczny bukszpan grzeszy intensywnymi kolorami i posłuży jako dekoracja pomieszczenia w Wielkanoc. Sztuczne ozdoby można wykorzystać wiele razy.

Dekoracje ze sztucznych kwiatów

Oprócz klasycznych bukietów, nasze kwiaty idealnie nadają się do tworzenia wianków. Do wianków polecamy również nasze dodatki, które znajdują się w pozostałych działach na naszej stronie.

Sztuczne kwiaty jak żywe

Większość prezentowanych przez nas kwiatów pochodzi bezpośrednio od producenta Paula S.A. Nie znajdziecie Państwo ładniejszych, lepiej wykonanych sztucznych kwiatów niż właśnie od tego producenta. Dbałość o każdy detal, dobranie odpowiednich barw oraz tworzyw powoduje idealne odwzorowanie kwiatów, które do złudzenia przypominają te żywe.

sztuczne kwiaty

Więcej
 Mamy 77 produktów
na stronę
Pokaż 1 - 12 of 77 produkty
Potrzebujesz pomocy?