Zaproszenia na chrzest

Szukaj na blogu

Filtruj kolory

Kolor Dominujący

Zaproszenia na chrzest

Zaproszenia to wyjątkowo istotny element podczas przygotowań do każdej uroczystości, zarówno sakralnej, jak i różnego rodzaju spotkań towarzyskich. To właśnie od nich zależy pierwsze wrażenie, jakie zrobimy na potencjalnych gościach – zaproszenia mogą być piękne, eleganckie, powściągliwe, zabawne, intrygujące – ale z pewnością powinny przyciągać...

Zaproszenia to wyjątkowo istotny element podczas przygotowań do każdej uroczystości, zarówno sakralnej, jak i różnego rodzaju spotkań towarzyskich. To właśnie od nich zależy pierwsze wrażenie, jakie zrobimy na potencjalnych gościach – zaproszenia mogą być piękne, eleganckie, powściągliwe, zabawne, intrygujące – ale z pewnością powinny przyciągać gości na wybraną zabawę. W Naszej Ofercie znajdą Państwo między innymi zaproszenia na chrzciny dziecka. Oferujemy wyjątkowo bogaty wybór wzorów i kolorów Zaproszeń, i co ważniejsze – w bardzo atrakcyjnych cenach. W doborze zaproszeń liczy się przede wszystkim oryginalność i wprowadzenie gości w charakter planowanej imprezy. Dzięki temu organizowana przez Państwa uroczystość zyska wyjątkowy rozgłos jeszcze przed jej realizacją! Dla wielu zaproszenie może wcale nie być istotne, ale w dążeniu do perfekcji liczy się właśnie dbałość o szczegóły, co możemy Państwu zapewnić dzięki Zaproszeniom znajdującym się w naszej ofercie :) Zadbajcie o to, by Państwa impreza była idealnie zorganizowana od początku do końca, zaczynając właśnie od niepowtarzalnych Zaproszeń!

Więcej
 Mamy 15 produktów
na stronę
 • 1,99 zł

  Wyjątkowe zaproszenia na chrzciny w pięknych błękitno - złotych kolorach.Wykonane na specjalnym satynowym papierze o gramaturze 300.Idealne zaproszenie na chrzciny chłopca.Zaproszenia z ozdobnym wzorem widocznym na zdjęciu. W zestawie z kopertą. Zaproszenie składane na 2 części. Rozmiar złożonego zaproszenia 10,5 cm x 14,8 cm.

  Na magazynie
 • 1,99 zł

  Wyjątkowe zaproszenia na chrzciny w pięknych, złotych kolorach.Wykonane na specjalnym półmatowym papierze o gramaturze 300.Zaproszenia z ozdobnym wzorem. W zestawie z kopertą. Zaproszenie składane na 2 części. Rozmiar złożonego zaproszenia 10,5 cm x 14,8 cm.

  Na magazynie
 • 1,99 zł

  Wyjątkowe zaproszenia na chrzciny w pięknych różowo - złotych kolorach.Wykonane na specjalnym satynowym papierze o gramaturze 300.Zaproszenia z ozdobnym wzorem widocznym na zdjęciu. W zestawie z kopertą. Zaproszenie składane na 2 części. Rozmiar złożonego zaproszenia 10,5 cm x 14,8 cm.

  Na magazynie
 • 1,99 zł

  Wyjątkowe zaproszenia na chrzciny z motywem wózka, idealne dla chłopcaWykonane na specjalnym satynowym papierze o gramaturze 300.Zaproszenia z ozdobnym wzorem widocznym na zdjęciu. W zestawie z kopertą. Zaproszenie składane na 2 części. Rozmiar złożonego zaproszenia 10,5 cm x 14,8 cm. Tusz pokrywa 100% zaproszenia w bardzo wyrazistych kolorach, chabrowym...

  Na magazynie
 • 1,99 zł

  Wyjątkowe zaproszenia na chrzciny z motywem wózka, idealne dla dziewczynkiWykonane na specjalnym satynowym papierze o gramaturze 300.Zaproszenia z ozdobnym wzorem widocznym na zdjęciu. W zestawie z kopertą. Zaproszenie składane na 2 części. Rozmiar złożonego zaproszenia 10,5 cm x 14,8 cm. Tusz pokrywa 100% zaproszenia w bardzo wyrazistych kolorach,...

  Na magazynie
 • 1,99 zł

  Wyjątkowe zaproszenia na chrzciny w stylu Glamour biało-złoteWykonane na specjalnym satynowym papierze o gramaturze 300.Zaproszenia z ozdobnym wzorem widocznym na zdjęciu. W zestawie z kopertą. Zaproszenie składane na 2 części. Rozmiar złożonego zaproszenia 10,5 cm x 14,8 cm. Tusz pokrywa 100% zaproszenia w bardzo wyrazistych biały połączony ze złotymi...

  Na magazynie
 • 1,99 zł

  Wyjątkowe zaproszenia na chrzciny w pięknych wyrazistych kolorach.Wykonane na specjalnym satynowym papierze o gramaturze 300.Zaproszenia z ozdobnym wzorem widocznym na zdjęciu. W zestawie z kopertą. Zaproszenie składane na 2 części. Rozmiar złożonego zaproszenia 10,5 cm x 14,8 cm.

  Na magazynie
 • 1,99 zł

  Wyjątkowe zaproszenia na chrzciny w stylu polygonartWykonane na specjalnym satynowym papierze o gramaturze 300.Zaproszenia z ozdobnym wzorem widocznym na zdjęciu. W zestawie z kopertą. Zaproszenie składane na 2 części. Rozmiar złożonego zaproszenia 10,5 cm x 14,8 cm. Tusz pokrywa 100% zaproszenia w bardzo wyrazistych kolorach, rose gold oraz chabrowy.

  Na magazynie
 • 1,99 zł

  Piękne zaproszenia z okazji chrztu w wyjątkowych kolorach.Zaproszenia z ozdobnym wzorem. Papier 300g.W zestawie z kopertą. Zaproszenie składane na 2 części. Rozmiar złożonego zaproszenia 10,5 cm x 14,8 cm. Polecamy również winietki do zaproszeń https://happenings.pl/winietki-uniwersalne-kokarda-10-szt

  Na magazynie
 • 1,99 zł

  Wyjątkowe zaproszenia na chrzest z motywem wózkaWykonane na specjalnym satynowym papierze o gramaturze 300.Zaproszenia z ozdobnym wzorem widocznym na zdjęciu. W zestawie z kopertą. Zaproszenie składane na 2 części. Rozmiar złożonego zaproszenia 10,5 cm x 14,8 cm. Tusz pokrywa 100% zaproszenia w bardzo wyrazistych kolorach, zielonym oraz białym.

  Na magazynie
 • 1,99 zł

  Wyjątkowe zaproszenia na chrzciny Wykonane na specjalnym satynowym papierze o gramaturze 300.Zaproszenia z ozdobnym wzorem widocznym na zdjęciu. W zestawie z kopertą. Zaproszenie składane na 2 części. Rozmiar złożonego zaproszenia 10,5 cm x 14,8 cm. Tusz pokrywa 100% zaproszenia w bardzo wyrazistych kolorach: czarnym oraz złotym.

  Na magazynie
 • 1,99 zł

  Wyjątkowe zaproszenia na chrzcinyWykonane na specjalnym satynowym papierze o gramaturze 300.Zaproszenia z ozdobnym wzorem widocznym na zdjęciu. W zestawie z kopertą. Zaproszenie składane na 2 części. Rozmiar złożonego zaproszenia 10,5 cm x 14,8 cm. Tusz pokrywa 100% zaproszenia w bardzo wyrazistych kolorach.

  Na magazynie
Pokaż 1 - 12 of 15 produkty
Potrzebujesz pomocy?