Zaproszenia na okrągłe urodziny

Szukaj na blogu

Zaproszenia na okrągłe urodziny

Przedstawiamy Wam unikalne, niebanalne, jedyne w swoim rodzaju zaproszenia na 30, 40, 50, 60, 70, 80, 90 urodziny! Dla każdego "coś"! I to coś gwarantujemy, że jest piękne, na czasie oraz wysokiej jakości. Nasze wzory tworzymy w oparciu o aktualne potrzeby rynku. Wzory naszego autorstwa drukujemy na specjalnej maszynie do tak zwanego druku offse...

Przedstawiamy Wam unikalne, niebanalne, jedyne w swoim rodzaju zaproszenia na 30, 40, 50, 60, 70, 80, 90 urodziny! Dla każdego "coś"! I to coś gwarantujemy, że jest piękne, na czasie oraz wysokiej jakości. Nasze wzory tworzymy w oparciu o aktualne potrzeby rynku. Wzory naszego autorstwa drukujemy na specjalnej maszynie do tak zwanego druku offsetowego. Używamy tylko i wyłącznie papieru o gramaturze 250-350 który jest sztywny. Zaproszenia nie zaginają się na rogach. Tusz pokrywa w taki sposób zaproszenia, że jego gruba warstwa wyczuwalna jest po delikatnym przejechaniu palcem. Dodatkowo w przypadku zaproszeń w kolorach metalizowanych tusz mieni się pod światłem.

Więcej
 Mamy 31 produktów
na stronę
 • 1,99 zł

  Zaproszenia Johnnie Walker 30-tkaDrukowane techniką offsetową (tekst nie rozmazuje się pod wpływem wilgoci) na półmatowym papierze 300 g. Wykropkowane miejsca o tak dobranej długości, aby zmieścić wszystkie potrzebne informacje.Samoklejąca koperta zawarta w cenie zaproszenia.Orientacyjny rozmiar złożonego zaproszenia 10,5 cm x 14,5 cm.

  Na magazynie
 • 1,99 zł

  Zaproszenia na urodziny johnnie 40-tka Drukowane techniką offsetową (tekst nie rozmazuje się pod wpływem wilgoci) na półmatowym papierze 300 g. Wykropkowane miejsca o tak dobranej długości, aby zmieścić wszystkie potrzebne informacje.Samoklejąca koperta zawarta w cenie zaproszenia.Orientacyjny rozmiar złożonego zaproszenia 10,5 cm x 14,5 cm.

  Na magazynie
 • 1,99 zł

  Zaproszenia na urodziny johnnie 50-tkaDrukowane techniką offsetową (tekst nie rozmazuje się pod wpływem wilgoci) na półmatowym papierze 300 g. Wykropkowane miejsca o tak dobranej długości, aby zmieścić wszystkie potrzebne informacje.Samoklejąca koperta zawarta w cenie zaproszenia.Orientacyjny rozmiar złożonego zaproszenia 10,5 cm x 14,5 cm.

  Na magazynie
 • 1,99 zł

  Zaproszenia na urodziny johnnie 60-tkaDrukowane techniką offsetową (tekst nie rozmazuje się pod wpływem wilgoci) na półmatowym papierze 300 g. Wykropkowane miejsca o tak dobranej długości, aby zmieścić wszystkie potrzebne informacje.Samoklejąca koperta zawarta w cenie zaproszenia.Orientacyjny rozmiar złożonego zaproszenia 10,5 cm x 14,5 cm.

  Na magazynie
 • 1,99 zł

  Wyjątkowe zaproszenia na 30 urodziny "LUX"Drukowane techniką offestową na półmatowym grubym papierze o gramaturze 300.Treść każdego zaproszenia do własnoręcznego uzupełnienia.Rozmiar każdego złożonego zaproszenia wynosi 10,5 cm x 14,8 cm. Samoklejąca koperta zawarta w cenie zaproszenia.1 zaproszenia - 1 koperta.

  Na magazynie
 • 1,99 zł

  Zaproszenie na 30te urodziny "Scottish Whisky"Ciekawe i unikalne zaproszenie na 30 urodziny z motywem szota whisky!Drukowane najlepszą z możliwych technik, tak zwany druk offsetowy.Papier 300g.Wysoka jakość wydruku.Rozmiar złożonego zaproszenia 10,5 cm x 14,8 cm.Do każdego zaproszenia dajemy samoprzylepną kopertę!Unikalne i jedyne w swoim rodzaju,...

  Na magazynie
 • 1,99 zł

  Zaproszenie na 30-ste urodziny Wielki GatsbyDrukowane tak zwaną techniką offsetową, która gwarantuje wysoka jakość użytego tuszu.Idealne dla każdego wielkiego który ma zostać wkrótce jubilatem :)!Rozmiar każdego złożonego zaproszenia wynosi 10,5 cm x 14,8 cm. Samoklejąca koperta zawarta w cenie zaproszenia.Gramatura papieru 300.Przykład: 1 zaproszenie - 1...

  Na magazynie
 • 1,99 zł

  Wyjątkowe zaproszenia na 40-stke "LUX"Drukowane techniką offestową na półmatowym grubym papierze o gramaturze 300.Treść każdego zaproszenia do własnoręcznego uzupełnienia.Rozmiar każdego złożonego zaproszenia wynosi 10,5 cm x 14,8 cm. Samoklejąca koperta zawarta w cenie zaproszenia.1 zaproszenia - 1 koperta.

  Na magazynie
 • 1,99 zł

  Zaproszenie na 40ste urodziny "Scottish Whisky"Ciekawe i unikalne zaproszenie na 30 urodziny z motywem szota whisky!Drukowane najlepszą z możliwych technik, tak zwany druk offsetowy.Wysoka jakość użytych materiałów.Papier 300g.Rozmiar złożonego zaproszenia 10,5 cm x 14,8 cm.Do każdego zaproszenia dajemy samoprzylepną kopertę!Unikalne i jedyne w swoim...

  Na magazynie
 • 1,99 zł

  Zaproszenie na 40-ste urodziny Wielki GatsbyDrukowane tak zwaną techniką offsetową, która gwarantuje wysoka jakość użytego tuszu.Idealne dla każdego wielkiego który ma zostać wkrótce jubilatem :)!Rozmiar każdego złożonego zaproszenia wynosi 10,5 cm x 14,8 cm.Gramatura papieru 300.Samoklejąca koperta zawarta w cenie zaproszenia.Przykład: 1 zaproszenie - 1...

  Na magazynie
 • 1,99 zł

  Zaproszenie na 40-stke 40 lat minęło... Humorystyczna wersja zaproszenia z hasłami rodem z czasów PRL. Z pewnością oryginalny rodzaj zaproszenia znajdzie swoich zwolenników. Orientacyjny rozmiar złożonego zaproszenia 10,5 cm x 14,5 cm.Do każdego zaproszenia otrzymujecie Państwo w gratisie samoklejącą kopertę.

  Na magazynie
 • 1,99 zł

  Wyjątkowe zaproszenia na 50-tke "LUX"Drukowane techniką offestową na półmatowym grubym papierze o gramaturze 300.Treść każdego zaproszenia do własnoręcznego uzupełnienia.Rozmiar każdego złożonego zaproszenia wynosi 10,5 cm x 14,8 cm. Samoklejąca koperta zawarta w cenie zaproszenia.1 zaproszenia - 1 koperta.

  Na magazynie
Pokaż 1 - 12 of 31 produkty
Potrzebujesz pomocy?