Zaproszenia na okrągłe urodziny

Szukaj na blogu

Zaproszenia na okrągłe urodziny

Przedstawiamy Wam unikalne, niebanalne, jedyne w swoim rodzaju zaproszenia na 30, 40, 50, 60, 70, 80, 90 urodziny! Dla każdego "coś"! I to coś gwarantujemy, że jest piękne, na czasie oraz wysokiej jakości. Nasze wzory tworzymy w oparciu o aktualne potrzeby rynku. Wzory naszego autorstwa drukujemy na specjalnej maszynie do tak zwanego druku offse...

Przedstawiamy Wam unikalne, niebanalne, jedyne w swoim rodzaju zaproszenia na 30, 40, 50, 60, 70, 80, 90 urodziny! Dla każdego "coś"! I to coś gwarantujemy, że jest piękne, na czasie oraz wysokiej jakości. Nasze wzory tworzymy w oparciu o aktualne potrzeby rynku. Wzory naszego autorstwa drukujemy na specjalnej maszynie do tak zwanego druku offsetowego. Używamy tylko i wyłącznie papieru o gramaturze 250-350 który jest sztywny. Zaproszenia nie zaginają się na rogach. Tusz pokrywa w taki sposób zaproszenia, że jego gruba warstwa wyczuwalna jest po delikatnym przejechaniu palcem. Dodatkowo w przypadku zaproszeń w kolorach metalizowanych tusz mieni się pod światłem.

Więcej
 Mamy 58 produktów
na stronę
 • 1,99 zł

  Zaproszenia Johnnie Walker 30-tkaDrukowane techniką offsetową (tekst nie rozmazuje się pod wpływem wilgoci) na półmatowym papierze 300 g. Wykropkowane miejsca o tak dobranej długości, aby zmieścić wszystkie potrzebne informacje.Samoklejąca koperta zawarta w cenie zaproszenia.Orientacyjny rozmiar złożonego zaproszenia 10,5 cm x 14,5 cm.

  Na magazynie
 • 1,99 zł

  Zaproszenia na urodziny johnnie 40-tka Drukowane techniką offsetową (tekst nie rozmazuje się pod wpływem wilgoci) na półmatowym papierze 300 g. Wykropkowane miejsca o tak dobranej długości, aby zmieścić wszystkie potrzebne informacje.Samoklejąca koperta zawarta w cenie zaproszenia.Orientacyjny rozmiar złożonego zaproszenia 10,5 cm x 14,5 cm.

  Na magazynie
 • 1,99 zł

  Zaproszenia na urodziny johnnie 50-tkaDrukowane techniką offsetową (tekst nie rozmazuje się pod wpływem wilgoci) na półmatowym papierze 300 g. Wykropkowane miejsca o tak dobranej długości, aby zmieścić wszystkie potrzebne informacje.Samoklejąca koperta zawarta w cenie zaproszenia.Orientacyjny rozmiar złożonego zaproszenia 10,5 cm x 14,5 cm.

  Na magazynie
 • 1,99 zł

  Zaproszenia na urodziny johnnie 60-tkaDrukowane techniką offsetową (tekst nie rozmazuje się pod wpływem wilgoci) na półmatowym papierze 300 g. Wykropkowane miejsca o tak dobranej długości, aby zmieścić wszystkie potrzebne informacje.Samoklejąca koperta zawarta w cenie zaproszenia.Orientacyjny rozmiar złożonego zaproszenia 10,5 cm x 14,5 cm.

  Na magazynie
 • 1,99 zł

  Wyjątkowe zaproszenia na 30 urodziny "LUX"Drukowane techniką offestową na półmatowym grubym papierze o gramaturze 300.Treść każdego zaproszenia do własnoręcznego uzupełnienia.Rozmiar każdego złożonego zaproszenia wynosi 10,5 cm x 14,8 cm. Samoklejąca koperta zawarta w cenie zaproszenia.1 zaproszenia - 1 koperta.

  Na magazynie
 • 1,99 zł

  Zaproszenie na 30te urodziny "Scottish Whisky"Ciekawe i unikalne zaproszenie na 30 urodziny z motywem szota whisky!Drukowane najlepszą z możliwych technik, tak zwany druk offsetowy.Papier 300g.Wysoka jakość wydruku.Rozmiar złożonego zaproszenia 10,5 cm x 14,8 cm.Do każdego zaproszenia dajemy samoprzylepną kopertę!Unikalne i jedyne w swoim rodzaju,...

  Na magazynie
 • 1,99 zł

  Zaproszenie na 30 stke "Złota Kurtyna"Niepowtarzalne i wyjątkowe zaproszenia na niepowtarzalną i wyjątkową okazję jaką są 30 urodziny!Drukowane najlepszą z możliwych technik, tak zwanym offsetem. Papier 300g.Wysoka jakość użytych materiałów, piękny błyszczący nadruk. Rozmiar złożonego zaproszenia 10,5 cm x 14,8 cm.Do każdego zaproszenia dajemy...

  Na magazynie
 • 1,99 zł

  Zaproszenie na 30ste urodzinki "Złota Glob"Ciekawe i unikalne zaproszenie na okrągłe 30 urodziny!Drukowane najlepszą z możliwych technik, tak zwany druk offsetowy.Wysoka jakość użytych materiałów, piękny błyszczący nadruk, papier 300g. Rozmiar złożonego zaproszenia 10,5 cm x 14,8 cm.Papier 300g.Do każdego zaproszenia dajemy samoprzylepną kopertę!W środku...

  Na magazynie
 • 1,99 zł

  Wystrzałowe zaproszenia na 30-stke !Drukowane poprzez maszynę offsetową na półmatowym papierze.Każde zaproszenie posiada wykropkowane miejsca do własnoręcznego wypisania.Rozmiar każdego złożonego zaproszenia wynosi 10,5 cm x 14,8 cm. Samoklejąca koperta zawarta w cenie zaproszenia.Przykład: 1 zaproszenie - 1 koperta.

  Na magazynie
 • 1,99 zł

  Zaproszenie na 30-ste urodziny Wielki GatsbyDrukowane tak zwaną techniką offsetową, która gwarantuje wysoka jakość użytego tuszu.Idealne dla każdego wielkiego który ma zostać wkrótce jubilatem :)!Rozmiar każdego złożonego zaproszenia wynosi 10,5 cm x 14,8 cm. Samoklejąca koperta zawarta w cenie zaproszenia.Gramatura papieru 300.Przykład: 1 zaproszenie - 1...

  Na magazynie
 • 1,99 zł

  Humorystyczne wezwanie - zaproszenie na urodzinowe przyjęcie z okazji 30stych urodzin. Zabawna forma policyjnego wezwania z pewnością przypadnie do gustu jubilatowi. Musisz je mieć!Cena dotyczy 1 sztuki wraz z 1 kopertą.Orientacyjny rozmiar złożonego zaproszenia 10,5 cm x 14,5 cm.

  Na magazynie
 • 1,99 zł

  Śmieszne zaproszenie na 30-ste urodziny !Drukowane tak zwaną techniką offsetową, która gwarantuje wysoka jakość użytego tuszu.Każde zaproszenie posiada wykropkowane miejsca do własnoręcznego wypisania.Rozmiar każdego złożonego zaproszenia wynosi 10,5 cm x 14,8 cm. Samoklejąca koperta zawarta w cenie zaproszenia.Przykład: 1 zaproszenie - 1 koperta.

  Na magazynie
Pokaż 1 - 12 of 58 produkty
Potrzebujesz pomocy?