Zaproszenia na okrągłe urodziny

Szukaj na blogu

Zaproszenia na okrągłe urodziny

Przedstawiamy Wam unikalne, niebanalne, jedyne w swoim rodzaju zaproszenia na 30, 40, 50, 60, 70, 80, 90 urodziny! Dla każdego "coś"! I to coś gwarantujemy, że jest piękne, na czasie oraz wysokiej jakości. Nasze wzory tworzymy w oparciu o aktualne potrzeby rynku. Wzory naszego autorstwa drukujemy na specjalnej maszynie do tak zwanego druku offse...

Przedstawiamy Wam unikalne, niebanalne, jedyne w swoim rodzaju zaproszenia na 30, 40, 50, 60, 70, 80, 90 urodziny! Dla każdego "coś"! I to coś gwarantujemy, że jest piękne, na czasie oraz wysokiej jakości. Nasze wzory tworzymy w oparciu o aktualne potrzeby rynku. Wzory naszego autorstwa drukujemy na specjalnej maszynie do tak zwanego druku offsetowego. Używamy tylko i wyłącznie papieru o gramaturze 250-350 który jest sztywny. Zaproszenia nie zaginają się na rogach. Tusz pokrywa w taki sposób zaproszenia, że jego gruba warstwa wyczuwalna jest po delikatnym przejechaniu palcem. Dodatkowo w przypadku zaproszeń w kolorach metalizowanych tusz mieni się pod światłem.

Więcej
 Mamy 70 produktów
na stronę
 • 1,15 zł

  Niebanalne zaproszenia na 30 urodziny "Jack"Zaproszenia drukowane na offsecie dzięki czemu tekst nie rozmazuje się pod wpływem wilgoci. Wykorzystano półmatowy papier o gramaturze 300.Zaproszenia do własnoręcznego wypisania.Samoklejąca koperta zawarta w cenie zaproszenia.Orientacyjny rozmiar złożonego zaproszenia 10,5 cm x 14,5 cm.Produkt naszego autorstwa.

  Na magazynie
 • 1,15 zł

  Niebanalne zaproszenia na 40 urodziny "Jack"Zaproszenia drukowane są tak zwaną techniką offsetową (tekst nie rozmazuje się pod wpływem wilgoci) na półmatowym papierze 300 g.Zaproszenia do własnoręcznego wypisania.Samoklejąca koperta zawarta w cenie zaproszenia.Orientacyjny rozmiar złożonego zaproszenia 10,5 cm x 14,5 cm.Produkt naszego autorstwa.

  Na magazynie
 • 1,15 zł

  Wyjątkowe zaproszenia na jubileuszowe 50 urodziny "Jack"Zaproszenia drukowane tak zwaną techniką offsetu (tekst nie rozmazuje się pod wpływem wilgoci) na półmatowym papierze 300 g.Zaproszenia do własnoręcznego wypisania.Samoklejąca koperta zawarta w cenie zaproszenia.Orientacyjny rozmiar złożonego zaproszenia 10,5 cm x 14,5 cm.Produkt naszego autorstwa.

  Na magazynie
 • 1,15 zł

  Wyjątkowe zaproszenia na okrągłe 60 urodziny "Jack"Zaproszenia drukowane tak zwaną techniką offsetu (tekst nie rozmazuje się pod wpływem wilgoci) na półmatowym papierze 300 g.Zaproszenia do własnoręcznego wypisania.Samoklejąca koperta zawarta w cenie zaproszenia.Orientacyjny rozmiar złożonego zaproszenia 10,5 cm x 14,5 cm.Produkt naszego autorstwa.

  Na magazynie
 • 1,15 zł

  Wyjątkowe zaproszenia na urodziny Jack 70-tkaZaproszenia zostały wydrukowane tak zwaną techniką offsetową (tekst nie rozmazuje się pod wpływem wilgoci) na półmatowym papierze 300 g.Zaproszenia do własnoręcznego uzupełnienia.Samoklejąca koperta zawarta w cenie zaproszenia.Orientacyjny rozmiar złożonego zaproszenia 10,5 cm x 14,5 cm.Produkt naszego autorstwa.

  Na magazynie
 • 1,15 zł

  Wyjątkowe aproszenia na urodziny Jack 80-tkaZaproszenia zostały wydrukowane tak zwaną techniką offsetową (tekst nie rozmazuje się pod wpływem wilgoci) na półmatowym papierze 300 g.Wykropkowane miejsca o tak dobranej długości, aby zmieścić wszystkie informacje.Samoklejąca koperta zawarta w cenie zaproszenia.Orientacyjny rozmiar złożonego zaproszenia 10,5...

  Na magazynie
 • 1,15 zł

  Zaproszenia na urodziny Jack 90-tkaZaproszenia zostały wydrukowane tz. techniką offsetową (tekst nie rozmazuje się pod wpływem wilgoci) na półmatowym papierze 300 g.Wykropkowane miejsca o tak dobranej długości, aby zmieścić wszystkie potrzebne informacje.Samoklejąca koperta zawarta w cenie zaproszenia.Orientacyjny rozmiar złożonego zaproszenia 10,5 cm x...

  Na magazynie
 • 1,15 zł

  Zaproszenia Johnnie Walker 30-tkaDrukowane techniką offsetową (tekst nie rozmazuje się pod wpływem wilgoci) na półmatowym papierze 300 g. Wykropkowane miejsca o tak dobranej długości, aby zmieścić wszystkie potrzebne informacje.Samoklejąca koperta zawarta w cenie zaproszenia.Orientacyjny rozmiar złożonego zaproszenia 10,5 cm x 14,5 cm.

  Na magazynie
 • 1,15 zł

  Zaproszenia na urodziny johnnie 40-tka Drukowane techniką offsetową (tekst nie rozmazuje się pod wpływem wilgoci) na półmatowym papierze 300 g. Wykropkowane miejsca o tak dobranej długości, aby zmieścić wszystkie potrzebne informacje.Samoklejąca koperta zawarta w cenie zaproszenia.Orientacyjny rozmiar złożonego zaproszenia 10,5 cm x 14,5 cm.

  Na magazynie
 • 1,15 zł

  Zaproszenia na urodziny johnnie 50-tkaDrukowane techniką offsetową (tekst nie rozmazuje się pod wpływem wilgoci) na półmatowym papierze 300 g. Wykropkowane miejsca o tak dobranej długości, aby zmieścić wszystkie potrzebne informacje.Samoklejąca koperta zawarta w cenie zaproszenia.Orientacyjny rozmiar złożonego zaproszenia 10,5 cm x 14,5 cm.

  Na magazynie
 • 1,15 zł

  Zaproszenia na urodziny johnnie 60-tkaDrukowane techniką offsetową (tekst nie rozmazuje się pod wpływem wilgoci) na półmatowym papierze 300 g. Wykropkowane miejsca o tak dobranej długości, aby zmieścić wszystkie potrzebne informacje.Samoklejąca koperta zawarta w cenie zaproszenia.Orientacyjny rozmiar złożonego zaproszenia 10,5 cm x 14,5 cm.

  Na magazynie
 • 1,15 zł

  Wyjątkowe zaproszenia na 30 urodziny "LUX"Drukowane techniką offestową na półmatowym grubym papierze o gramaturze 300.Treść każdego zaproszenia do własnoręcznego uzupełnienia.Rozmiar każdego złożonego zaproszenia wynosi 10,5 cm x 14,8 cm. Samoklejąca koperta zawarta w cenie zaproszenia.1 zaproszenia - 1 koperta.

  Na magazynie
Pokaż 1 - 12 of 70 produkty
Potrzebujesz pomocy?