Zaproszenia na ślub

Szukaj na blogu

Filtruj kolory

Kolor Dominujący

Zaproszenia na ślub

Zaproszenia na ślub to początek naszej ślubnej przygody. Od tego powinniśmy zacząć, lista gości, a później wysłanie zaproszeń do tych najbardziej odpowiednich osób. Charakter zaproszeń powinien odzwierciedlać przede wszystkim nas samych. W naszej ofercie znajdziecie Państwo wyjątkowe zaproszenia ślubne. Wysokiej gramatury papier 300-350g, druk o...

Zaproszenia na ślub to początek naszej ślubnej przygody. Od tego powinniśmy zacząć, lista gości, a później wysłanie zaproszeń do tych najbardziej odpowiednich osób. Charakter zaproszeń powinien odzwierciedlać przede wszystkim nas samych. W naszej ofercie znajdziecie Państwo wyjątkowe zaproszenia ślubne. Wysokiej gramatury papier 300-350g, druk offsetowy na papierze perłowym lub też prążkowanym. Zaproszenia bigowane tj składane na pół.

Nowość w naszym sklepie - zaproszenia na ślub personalizowane


Zaproszenia ślubne
z możliwością personalizacji! Różne wzory i kolory, wszystko modne i zgrane z obecnymi trendami! Szeroki wybór pozwala na odpowiednie dobranie zaproszeń pod swoje potrzeby! Tak żeby wszystko tworzyło spójną całość. Mało tego, oprócz zaproszeń znajdziecie u nas masę dodatków w tym samym kanonie.


zaproszenia na ślub

Więcej
 Mamy 38 produktów
na stronę
 • 2,99 zł

  Bileciki do zaproszeń, niepowtarzalny wzór z geometrycznym sercem w kolorze złotymWkładki przeznaczone do zaproszeń ślubnych.Piękny i stylowy wzór, wykonany w pastelowych odcieniach.Bileciki drukowane techniką offestową na papierze 300g.Opakowanie zawiera 20 sztuk. Do bilecików naturalnie polecamy zaproszenia w tym samym wzorze.

  Na magazynie
 • 2,99 zł

  Bileciki ślubne wykonane na pół matowym papierze w złotych odcieniach o gramaturze 300.Tusz pokrywa 100% całości wydruku.Opakowanie zawiera 20 sztuk bilecików. Wymiar każdego bileciku: 9x5cm.Bileciki zawierają unikalny tekst.Do wkładek polecamy produkty wykonane w tym samym wzorze.

  Na magazynie
 • 2,99 zł

  Bileciki do zaproszeń wzór Kwiatowy OgródWkładki przeznaczone do zaproszeń ślubnych.Piękny i stylowy wzór naszego autorstwa, wykonany w pastelowych odcieniach.Bileciki drukowane tak zwaną techniką offestową na papierze 300g.Jedno opakowanie zawiera 20 sztuk. Do bilecików naturalnie polecamy zaproszenia w tym samym wzorze.

  Na magazynie
 • 2,99 zł

  Wkładki do zaproszeń, unikalny wzór Malowane LiliePiękny i stylowy wzór, malowane lilie w kolorze granatowo niebieskim. Pastelowe odcienie bilecików, na nich ciekawy tekst. Bileciki drukowane techniką offestową na papierze 300g.Opakowanie zawiera 20 sztuk. Do bilecików naturalnie polecamy zaproszenia w tym samym wzorze.

  Na magazynie
 • 2,99 zł

  Wkładki do zaproszeń ślubne wykonane na papierze w pastelowych odcieniach o gramaturze 300.Tusz pokrywa 100% całości wydruku.Opakowanie zawiera 20 sztuk bilecików. Wymiar każdego bileciku: 9x5cm.Bileciki naszego autorstwa, zawierają unikalny tekst.Do wkładek polecamy produkty wykonane w tym samym wzorze.

  Na magazynie
 • 4,99 zł

  Wkładki do zaproszeń ślubnych w kolorze białym. Tekst widoczny na zdjęciu w kolorze czarnym.Opakowanie zawiera 25 sztuk.

  Na magazynie
 • 4,99 zł

  Pakowane po 20 sztuk. Jeżeli chcielibyście Państwo zamiast prezentów otrzymać pieniądze, może warto posłużyć się takim właśnie bilecikiem? Zabawny tekst sprawi, że nikt nie poczuje się urażony. Bilecik wsadzony do zaproszenia i kłopot z głowy.

  Na magazynie
 • 4,99 zł

  Pakowane po 20 sztuk. Jeżeli chcielibyście Państwo zamiast prezentów otrzymać pieniądze, może warto posłużyć się takim właśnie bilecikiem? Zabawny tekst sprawi, że nikt nie poczuje się urażony. Bilecik wsadzony do zaproszenia i kłopot z głowy.

  Na magazynie
 • 1,15 zł

  Zaproszenie ślubne wzór "Amelia"Zaproszenie drukowane techniką offestową, na półmatowym papierze o gramaturze 300. Druk delikatnie połyskuje, różowo-złote elementy ładnie odbijają światło. Wymiary zaproszenia: 10,5 cm x 14,8cm.Do każdego zaproszenia biała koperta gratis.Dodatkowo do zaproszenia polecamy winietki o tym samym wzorze.

  Na magazynie
 • 1,15 zł

  Zaproszenie ślubne wzór "Bukiet Panny Młodej"Zaproszenie drukowane techniką offestową, na półmatowym papierze o gramaturze 300. Druk delikatnie połyskuje, różowo-złote elementy ładnie odbijają światło. Wymiary zaproszenia: 10,5 cm x 14,8cm.Do każdego zaproszenia biała koperta gratis.Dodatkowo do zaproszenia polecamy winietki o tym samym wzorze.

  Na magazynie
 • 1,15 zł

  Zaproszenie ślubne wzór "Zaproszenie na ślub - Cold Mint Leaf"Zaproszenie drukowane techniką offestową, na półmatowym papierze o gramaturze 300. Druk delikatnie wyczuwalny pod palcem. Żywe pastelowe kolory.Wymiary zaproszenia: 10,5 cm x 14,8cm.Do każdego zaproszenia biała koperta gratis.Dodatkowo do zaproszenia polecamy winietki o tym samym wzorze.

  Na magazynie
 • 1,15 zł

  Zaproszenie na ślub wzór "Eucalyptus"Zaproszenie drukowane techniką offestową, na półmatowym papierze o gramaturze 300. Druk delikatnie wyczuwalny pod palcem, geometryczne elementy w kolorze złotym, odbijają światło.Wymiary zaproszenia: 10,5 cm x 14,8cm.Do każdego zaproszenia biała koperta gratis.Dodatkowo do zaproszenia polecamy winietki o tym samym wzorze.

  Na magazynie
Pokaż 1 - 12 of 38 produkty
Potrzebujesz pomocy?