Zaproszenia na ślub

Szukaj na blogu

Filtruj kolory

Kolor Dominujący

Zaproszenia na ślub

Zaproszenia na ślub to początek naszej ślubnej przygody. Od tego powinniśmy zacząć naszą historię, lista gości, a później wysłanie zaproszeń do tych najbardziej odpowiednich osób. Charakter zaproszeń powinien odzwierciedlać nas samych oraz szyk wesela. W naszej ofercie znajdziecie wyjątkowe zaproszenia ślubne które spełnią najbardziej wygórowane...

Zaproszenia na ślub to początek naszej ślubnej przygody. Od tego powinniśmy zacząć naszą historię, lista gości, a później wysłanie zaproszeń do tych najbardziej odpowiednich osób. Charakter zaproszeń powinien odzwierciedlać nas samych oraz szyk wesela. W naszej ofercie znajdziecie wyjątkowe zaproszenia ślubne które spełnią najbardziej wygórowane oczekiwania.

Wysokiej jakości papier o gramaturze 300 (odpowiednia sztywność), druk offsetowy na perłowej lub też matowej kartce, idealnie dobrana kolorystyka żywych i głębokich barw.

Wydruk zaproszeń odbywa się indywidualnie. Każde zaproszenie drukujemy osobno pod klienta. Przechodzi ono odpowiedni proces od przygotowania pliku w tym obróbkę i odpowiednie ułożenie napisów (gości, daty, miejsca) jeżeli zaproszenie podlega personalizacji.

Zaproszenia odpowiednio docinamy i jeżeli wzór tego wymaga to również bigujemy. Co oznacza bigowanie? jest to miejsce zagięcia zaproszenia, dzięki czemu składa się ono bez zniekształceń i naruszeń papieru.

Zaproszenia ślubne z wkładką RSVP oraz naklejką na kopertę

Niepowtarzalne zaproszenia, nie znajdziecie drugich takich! Zaproszenia 4w1 na wesele! Ponad 20 unikalnych wzorów, każdy inny: rustykalne, geometryczne, rose gold, nowoczesne, glamour, itd. Prezentowany komplet zawiera zaproszenie dwustronne z personalizowanym tekstem, wkładkę RSVP z grafiką do wyboru, naklejkę na kopertę z inicjałami oraz samą kopertę. Zaproszenia na ślub naszego autorstwa, wykonane z dbałością o każdy nawet najmniejszy detal!

Zaproszenia drukujemy na perłowym, lub matowym papierze.

 • Perłowy papier daje efekt połysku, a elementy złote, lub srebrne pod światłem lekko się mienią, dzięki czemu mamy dopełnienie lustrzanego odbicia.
 • Matowy papier idealnie sprawdza się przy nakładaniu kolorów w odcieniach pastelowych. Delikatnie wygłusza kolory dzięki czemu są one nieintensywne. Prezentowany druk bardzo przypomina malowanie nakładanie suchych pasteli na obraz, a same kolory przypominają kolorystyką popularne ciasteczka makaroniki.

Koperta do wyboru!

W standardzie do każdego zaproszenia dorzucamy białą kopertę K4. Możecie ją zmienić w zakładce "Wybór koperty" która znajduję się przy każdym zaproszeniu K4 (kwadratowym z RSVP) na kopertę złotą, lub EKO.

zaproszenia na ślub

Niestandardowa usługa w naszym sklepie - zaproszenia na ślub personalizowane


Zaproszenia ślubne
z możliwością personalizacji! Różne wzory i kolory, wszystko modne i zgrane z obecnymi trendami! Szeroki wybór pozwala na odpowiednie dobranie zaproszeń pod swoje potrzeby! Tak żeby wszystko tworzyło spójną całość. Mało tego, oprócz zaproszeń znajdziecie u nas masę dodatków w tym samym kanonie.

Posiadamy również zaproszenia do własnoręcznego wypisania. Wszystko tak naprawdę zależy od Was i waszych upodobań. Na pewno znajdziecie coś dla siebie - do każdego zaproszenia dajemy kopertę gratis!
zaproszenia na ślub

Więcej
 Mamy 85 produktów
na stronę
 • 2,99 zł

  Bileciki do zaproszeń, niepowtarzalny wzór z geometrycznym sercem w kolorze złotymWkładki przeznaczone do zaproszeń ślubnych.Piękny i stylowy wzór, wykonany w pastelowych odcieniach.Bileciki drukowane techniką offestową na papierze 300g.Opakowanie zawiera 20 sztuk. Do bilecików naturalnie polecamy zaproszenia w tym samym wzorze.

  Na magazynie
 • 2,99 zł

  Bileciki ślubne wykonane na pół matowym papierze w złotych odcieniach o gramaturze 300.Tusz pokrywa 100% całości wydruku.Opakowanie zawiera 20 sztuk bilecików. Wymiar każdego bileciku: 9x5cm.Bileciki zawierają unikalny tekst.Do wkładek polecamy produkty wykonane w tym samym wzorze.

  Na magazynie
 • 2,99 zł

  Bileciki do zaproszeń wzór Kwiatowy OgródWkładki przeznaczone do zaproszeń ślubnych.Piękny i stylowy wzór naszego autorstwa, wykonany w pastelowych odcieniach.Bileciki drukowane tak zwaną techniką offestową na papierze 300g.Jedno opakowanie zawiera 20 sztuk. Do bilecików naturalnie polecamy zaproszenia w tym samym wzorze.

  Na magazynie
 • 2,99 zł

  Wkładki do zaproszeń, unikalny wzór Malowane LiliePiękny i stylowy wzór, malowane lilie w kolorze granatowo niebieskim. Pastelowe odcienie bilecików, na nich ciekawy tekst. Bileciki drukowane techniką offestową na papierze 300g.Opakowanie zawiera 20 sztuk. Do bilecików naturalnie polecamy zaproszenia w tym samym wzorze.

  Na magazynie
 • 2,99 zł

  Wkładki do zaproszeń ślubne wykonane na papierze w pastelowych odcieniach o gramaturze 300.Tusz pokrywa 100% całości wydruku.Opakowanie zawiera 20 sztuk bilecików. Wymiar każdego bileciku: 9x5cm.Bileciki naszego autorstwa, zawierają unikalny tekst.Do wkładek polecamy produkty wykonane w tym samym wzorze.

  Na magazynie
 • 4,24 zł 4,99 zł -15%

  Wkładki do zaproszeń ślubnych w kolorze białym. Tekst widoczny na zdjęciu w kolorze czarnym.Opakowanie zawiera 25 sztuk.

  Obniżona cena
  Na magazynie
 • 4,24 zł 4,99 zł -15%

  Pakowane po 20 sztuk. Jeżeli chcielibyście Państwo zamiast prezentów otrzymać pieniądze, może warto posłużyć się takim właśnie bilecikiem? Zabawny tekst sprawi, że nikt nie poczuje się urażony. Bilecik wsadzony do zaproszenia i kłopot z głowy.

  Obniżona cena
  Na magazynie
 • 4,24 zł 4,99 zł -15%

  Pakowane po 20 sztuk. Jeżeli chcielibyście Państwo zamiast prezentów otrzymać pieniądze, może warto posłużyć się takim właśnie bilecikiem? Zabawny tekst sprawi, że nikt nie poczuje się urażony. Bilecik wsadzony do zaproszenia i kłopot z głowy.

  Obniżona cena
  Na magazynie
 • 1,49 zł

  Wzór zaproszenia "Fiołkowe Gody"Zaproszenie drukowane techniką offestową na półmatowym papierze o gramaturze 300. Druk delikatnie wyczuwalny pod palcem. Piękne pastelowe oraz metaliczne kolory! Kolor złoty delikatnie się mieni pod światłem.Wymiary zaproszenia: 10,5 cm x 14,8cm.Do każdego zaproszenia koperta gratis.Dodatkowo do zaproszeń polecamy winietki...

  Na magazynie
 • 1,49 zł

  Zaproszenia "Flower Rain"Zaproszenie drukowane techniką offestową na półmatowym papierze o gramaturze 300. Druk delikatnie wyczuwalny pod palcem. Piękne pastelowe oraz metaliczne kolory! Kolor złoty delikatnie się mieni pod światłem.Wymiary zaproszenia: 10,5 cm x 14,8cm.Do każdego zaproszenia koperta gratis.Dodatkowo do zaproszeń polecamy winietki w tym...

  Na magazynie
 • 1,49 zł

  Zaproszenia wzór "Kwiatowe Szaleństwo"Zaproszenia drukowane na offsecie, półmatowy papier 300g.Druk delikatnie wyczuwalny pod palcem. Pięknie zestawione ze sobą pastelowe oraz metaliczne kolory!Kolor złoty delikatnie się mieni pod światłem.Wymiary zaproszenia: 10,5 cm x 14,8cm.Do każdego zaproszenia biała koperta gratis.Dodatkowo do zaproszeń polecamy...

  Na magazynie
 • 1,49 zł

  Zaproszenie na rocznicę ślubu - Luxury AnniversaryZaproszenia drukowane na drukarce offsetowej, na półmatowym papierze 300g.Piękny czarno-zielono-złoty kolor.Złoty metaliczny kolor delikatnie się mieni pod światłem.Wymiary zaproszenia: 10,5 cm x 14,8cm.Do każdego zaproszenia biała koperta gratis.Dodatkowo do zaproszeń polecamy winietki w tym samym...

  Na magazynie
Pokaż 1 - 12 of 85 produkty
Potrzebujesz pomocy?