Kategorie

Szukaj na blogu

Filmik prezentujący nasze dekoracje - Twój sklep Happenings.pl

Opublikowany: 2020-06-09 12:49:38
Kategoria: Inspiracje

Filmik prezentujący nasze dekoracje - Twój sklep Happenings.pl

Serdecznie zachęcamy do obejrzenia tego krótkiego spotu. Dzięki niemu dowiecie się: kim jesteśmy, co robimy i dlaczego warto zrobić u nas zakupy :-))

Spot stworzyliśmy na potrzeby konkursu TVN Pomagajmy Sobie. Możecie go również ujrzeć o wybranej porze dnia na kanale TVN Style. Mamy nadzieje, że jak już to całe szaleństwo związane z koronawirusem minie, czego Wam i sobie serdecznie życzymy, zaczniecie nas chętniej oraz częściej odwiedzać. W tym krótkim filmiku wyznaczyliśmy sobie za zadanie przedstawić małą cząstkę tego, co jesteśmy w stanie dla Was stworzyć, jakie piękne i nietuzinkowe dekoracje możecie u nas znaleźć.

Doradzimy, pomożemy, podpowiemy w każdej sprawie związanej z dekoracjami na ślub/wesele, urodziny, chrzciny, komunię, święta Bożego Narodzenia, czy też w przypadku aranżacji domu i ogródka. Nasz sklep do cała masa ciekawy artykułów jak i inspiracji.  Zachęcamy do kontaktu lub odwiedzin naszego sklepu stacjonarnego przy ulicy Spokojnej 50a w Koszalinie.

Chcielibyśmy również podziękować grupie TVN za możliwość wzięcia udziału i wytypowaniu nas w akcji #TVNPomagajmySobie. Poniżej nasz spot.

Potrzebujesz pomocy?