Happenings Logo
Gdzie wyprawić przyjęcie komunijne?

Gdzie wyprawić przyjęcie komunijne?

Data: 3 kwietnia 2019

Wiosna za pasem, a to znak że coraz bliżej nam do otwarcia sezonu komunijnego, a co za tym idzie rozpoczęcia przygotowań.
Pierwszym krokiem jest oczywiście rozesłanie zaproszeń do osób, z którymi chcielibyśmy dzielić ten szczególny dzień. Pierwsza Komunia Święta to ważne wydarzenie w życiu dziecka, jak i zarówno rodziców, a więc wymaga specjalnej oprawy.
Po wykonaniu pierwszego kroku, kolejnym będzie wybranie miejsca przyjęcia. Wybór takiego miejsca zależy w głównej mierze od budżetu jakim dysponujemy i jaki chcemy przeznaczyć na tę okazję.

Komunia w domu

Uroczysty obiad w rodzinnym gronie to tradycyjna opcja obchodzenia owej uroczystości, a jednocześnie niedroga. Niewielkim kosztem przygotujemy rodzinny obiad, czy przygotujemy dekoracje. Głównym obiektem w centrum uwagi będzie z pewnością komunijny stół, który niewielkim nakładem możemy ozdobić. Do tego celu przydatne okazać się mogą:

  • biały obrus,
  • serwetki,
  • bieżnik (tu ze wzorem komunijnym),
  • świeże kwiaty świece

Dekoracje dodatkowe:

  • topper na tort
  • pikery do przekąsek lub słodkości
  • girlandy perłowe,
  • perełki, koraliki,
  • konfetti
  • ozdoby papierowe tj. rozety, pompony bibułowe, czy balony.

Tym oto sposobem możemy urządzić przyjęcie komunijne w domu, które nie wymaga dużego nakładu finansowego, natomiast wymaga od nas poświęcenia czasu. Kiedy jednak tego czasu na to nie mamy istnieje jeszcze jedno rozwiązanie mianowicie;

dekoracje na Pierwszą Komunię Świętą

Komunia w restauracji

W codziennym pędzie, jaki opanował nasze życie skorzystać możemy z ułatwień jakie przynoszą nam restauratorzy, dysponując salami, w których odbywają się kompleksowo organizowane okolicznościowe przyjęcia. Wtedy wówczas jedyną kwestią po naszej stronie pozostać może ewentualnie kwestia wystroju, choć też nie zawsze. W takim przypadku również śmiało zastosować możemy kroki, jak z poprzedniego punktu.
Słodki kącik
Zgodnie z obowiązujuącymi trendami popularny słodki stół znajdzie swoje zastosowanie również i przy okazji uroczystości Pierwszej Komunii. Będzie nie tylko słodkim poczęstunkiem, ale i dodatkową atrakcją dla młodszych gości. Oczywiście oprócz samych słodkości przygotować należy artykuły dekoracyjne, które ozdobią nasz stół. Do tego celu możemy użyć papierowych rozetek, bibułowych pomponów, czy tzw. plastrów miodu – kul honey comb. Wszelkie girlandy, proporczyki, frędzle, pikery oraz toppery będą doskonałymi elementami dekoracyjnymi i co ważne – uniwersalnymi, więc będziemy mogli użyć ich ponownie przy okazji kolejnych przyjęć. Słodki stół będzie dobrym rozwiązaniem w obu przypadkach dziś rozważanych – zarówno podczas przyjęcia w domu, jak i w lokalu.

Wszystkie dekoracje znajdziesz na naszej stronie internetowej Happenings.pl

Newsletter Happenings

Zapisz się do newslettera

I odbierz 50 zł na pierwsze zakupy*

* Rabat jest jednorazowy, obejmuje wszystkie produkty i jest ważny przy zakupach za min. 400zł.

 

Po kliknięciu w przycisk „Dołącz” otrzymasz wiadomość potwierdzającą zapisanie się do newslettera. W celu dokończenia procesu subskrypcji prosimy o kliknięcie w link znajdujący się w wiadomości.

google-logo

Doskonała

Na podstawie 125 opinii

Grzegorz Nowak

2023-02-16

Swoją opinią chciałbym pochwalić przedewszystkim podejście do klienta. W czasach gdzie wszędzie wymagana jest kompleksowa obsługa i kontakt z klientem niestety nie jest to takie oczywiste. W przypadku happenings firma wychodzi na przeciw oczekiwaniom klienta. O wszystkim informują i próbują znaleźć rozwiązanie. Zaproszenia oraz winietki bardzo starannie wykonane. Paczka starannie zapakowana i przygotowana na kurierów (fanów piłki nożnej). W skrócie - Polecam.Pozdrowienia dla całej ekipy Happenings 😀

Tomasz Szczypiorowski

2022-09-15

Doradztwo rewelacja

Aneta Januszek

2022-09-06

Super miejsce Znajdziesz tu na każdą okazję dla każdego coś pięknego:) Balony jako dodatek do prezentu PETARDA POMYSŁ Polecam

Happenings © 2015 - 2023. All Rights Reserved.