Happenings Logo
Piniata Lama na żółtym tle z dziewczynką

Jak przygotować imprezę w czasie pandemi?

Data: 1 lutego 2021

Kategorie:

Inspiracje
Balony z helem

To pytanie nurtuje już chyba większość z nas. Umówmy się, że nie byliśmy przygotowani na tak drastyczną zmianę dotychczas prowadzonego życia. Codzienne, prozaiczne czynności z dnia na dzień stały się dla nas już niemal wspomnieniem. Rozrywka, której tak bardzo jesteśmy spragnieni i kontakt z drugim człowiekiem zostały ograniczone do minimum.

Planowane przyjęcia hucznych imprez okolicznościowych zostały wstrzymane do odwołania, a przecież życie toczy się dalej i mimo wszystko chcielibyśmy celebrować ważne dla nas daty. Niezaprzeczalnie najważniejsze, że w zdrowiu i w gronie najbliższych. Te dwie rzeczy sprawiają, że jesteśmy razem jeszcze bliżej niż przedtem i bardziej doceniamy wspólne chwile. Wtedy wchodzimy my – cali na różowo 😉 i śpieszymy z pomocą, w jaki sposób przygotować różnego rodzaju przyjęcia w domowym zaciszu.

Dekoracje must have

Niezależnie od rodzaju świętowanej okoliczności; czy to pięcioosobowe przyjęcie weselne, baby shower, czy urodziny bliskich odpowiednia oprawa w postaci dekoracji z pewnością będzie mile widziana. Na szczęście znamy kogoś kto w swoim asortymencie posiada niezliczoną ilość możliwości 🙂 Ale do rzeczy! Co może nam się wtedy przydać? Co będzie pasowało, a co lepiej sobie odpuścić? Naszym zdaniem produktem must have są balony z helem, chyba większość się z tym zgodzi. Na tyle zagościły już przy okazji ważnych wydarzeń, że stały się nieodłącznym elementem celebrowania ważnych momentów. Zazwyczaj korzystaliśmy z usług salonów dekoratorskich, ale w obecnej sytuacji jest to dość
utrudnione.
Zdradzimy Wam w tajemnicy kilka sekretów na to, jak samodzielnie wykonać piękny balonowy bukiet, który będzie cieszył oczy najbliższych i nas samych rzecz jasna!

Hel do balonów

Jesteśmy zwolennikami helu 100% i taki też polecamy Wam najszczerzej. Co to właściwie oznacza? Otóż, hel 100% to nic innego jak najczystsza postać tego właśnie gazu, który najdłużej utrzymuje się w balonach. W zależności od rodzaju balonu; w przypadku balonów lateksowych jest to do 5 dni, a w przypadku foliowych nawet do 1,5tygodnia. Oczywiście wszystko zależy od wielkości balona, a im większy tym dłużej będzie nam towarzyszył.
Jeśli zaś zdecydujemy się na hel zmieszany z powietrzem – taki też często możemy spotkać zalecamy napełnianie balonów w dniu imprezy, ponieważ ten będzie utrzymywał się kilka godzin.
W przypadku samodzielnego wypełnienia helem balonów w domowych warunkach najlepiej sprawdzą się jednorazowe butle z helem, które znajdziesz w kategorii: butla z helem Dostępne są one w dwóch pojemnościach; 0,25m3 oraz 0,43m3 co oznacza, że z danej ilości helu wypełnimy kolejno 30 i 50 balonów, ale uwaga o wielkości 10″ – 23cm.
Jeśli mamy balony o większej średnicy, lub rozmiarze stosunkowo mniej wypełnimy balonów, ale to wszyscy wiemy 🙂

Balony na hel

Balony z helem

Kiedy już mamy butle z helem, następną w kolejności czynnością jest wybór balonów. O ile ustalona kolorystyka jest ważna, ważniejszą jest znana nam wielkość danych balonów i rodzaj na jaki się zdecydujemy. Nie wszystkie balony nadają się do napełniania helem, to wiedzieć trzeba, aby uniknąć rozczarowań. Jako, że balony foliowe zostały stworzone z myślą o podniebnych lotach, tak z kolei lateksowe już nie wszystkie sobie tego życzą. Jeśli chodzi o te pierwsze ogranicza nas tylko ich wielkość – pamiętajmy, że balony foliowe o nieregularnym kształcie unoszą się od jakiś 45cm, a w przypadku cyfr 75cm jest to dolna granica. Balony lateksowe, im większe tym lepiej, podwójnie! Po pierwsze lepiej się prezentują, a po drugie dłużej nam służą. Tak więc najlepiej wybrać te o średnicy 30-35cm.
Kiedy wiemy już jakie balony i butle z helem wybrać i na co zwrócić uwagę przed zakupami przydać może się jeszcze jedna niemniej istotna informacja, dzięki której nasze balony będą długotrwałe, a mianowicie chodzi o żel uszczelniający do balonów, ale uwaga! Tylko do balonów lateksowych. Uszczelniacz ma za zadanie jak sama nazwa wskazuje uszczelnić balonik i nie pozwolić tak szybko ulotnić się cennemu gazowi. Zachęcamy do szerszej lektury na ten temat “Uszczelniacz do balonów z helem – jaki wybrać i jak go użyć?

Więcej sekretów zdradzimy przy okazji kolejnego artykułu, a tymczasem nie pozostaje nam nic innego jak życzyć Wam pięknego celebrowania ważnych chwil!
Happenings.pl

Newsletter Happenings

Zapisz się do newslettera

I odbierz 10 zł na pierwsze zakupy*

* Rabat jest jednorazowy, obejmuje wszystkie produkty i jest ważny przy zakupach za min. 100zł.

 

Po kliknięciu w przycisk „Dołącz” otrzymasz wiadomość potwierdzającą zapisanie się do newslettera. W celu dokończenia procesu subskrypcji prosimy o kliknięcie w link znajdujący się w wiadomości.

Średnia Ocen: 4.7

Liczba Ocen: 137

Wszystkie opinie
profile photo

Piotr M.

28 marca 2024

profile photo

Joanna Kuczynska

29 stycznia 2024

Z czystym sumieniem mogę dać 5/5 gwiazdek, sprzedający rzetelny, miły, bezproblemowy, gotowy do pomocy i współpracy. Gdyby wszyscy tacy byli zakupy online byłyby zdecydowanie lepsze i bezpieczniejsze. Szybka reakcja na kontakt, wszystko załatwione w mgnieniu oka, towar spakowany bezpiecznie i zgodny z opisem. Bardzo polecam zakupy od happenings.

profile photo

Kamil Herbert

28 grudnia 2023

Super sklep, bardzo sympatyczna i pomocna Pani z obsługi.

profile photo

Madelaina Zmudka

14 grudnia 2023

Wspaniała obsługa!! Pani przemiła, pomocna, uśmiechnięta i bardzo cierpliwa! ;)) dziękuję ślicznie za taką cudowną obsługę ;))

profile photo

Fabian Pawlik

23 października 2023

Super sklep, ogromny wybór na każdą okazję i przemiła obsługa.

Happenings © 2015 - 2024. All Rights Reserved.