Banery, girlandy, serpentyny

Szukaj na blogu

Filtruj kolory

Kolor Dominujący

Banery, girlandy, serpentyny

Rozety, grilandy, banery, serpentyny to wspaniała forma dekoracji – rozpakowujesz gotowy zestaw, zawieszasz i... gotowe! A przy tym całe pomieszczenie od razu inaczej wygląda. Wszystkie Dekoracje Papierowe są dostosowane do danej okazji, można wybrać dowolny motyw, żeby udekorować przestrzeń we wnętrzu. Do Dekoracji Papierowej nie trzeba już wie...

Rozety, grilandy, banery, serpentyny to wspaniała forma dekoracji – rozpakowujesz gotowy zestaw, zawieszasz i... gotowe! A przy tym całe pomieszczenie od razu inaczej wygląda. Wszystkie Dekoracje Papierowe są dostosowane do danej okazji, można wybrać dowolny motyw, żeby udekorować przestrzeń we wnętrzu. Do Dekoracji Papierowej nie trzeba już wielu innych dodatków – wystarczy dodać trochę balonów i pomieszczenie od razu zyskuje ducha imprezy. Pośród Dekoracji Papierowych znajdą Państwo także zestawy dekoracji podwieszanych, które można swobodnie umieścić w pomieszczeniu wedle własnej wizji.

Posiadamy dla Państwa coś szczególnego!

Są to girlandy urodzinowe które można przywiesić do ścian w bardzo prosty sposób, nadając temu dniu szczególnego zabarwienia. Banery super prezentują się z podwieszanymi girlandami w kształcie chmurek. Państwa goście będą pod wrażeniem urodzinowego wystroju. Dodatkowo posiadamy szeroki wybór taśm urodzinowych które pomogą Państwu w przystrojeniu lokalu, sali. Polecamy zakup również z zaproszeniami i zawieszkami na butelki.

Jak udekorować pomieszczenie

Dekorowanie pomieszczenia na różne okazje to bardzo prosta sprawa – wystarczy zapewnić sobie kilka dużych dekoracji, które wypełnią pomieszczenie, reszta to już szczegóły. To właśnie banery i girlandy sprawiają, że wnętrze nabiera innego nastroju, dostosowuje się do charakteru imprezy. Banery i girlandy są dostosowane tematycznie do danej uroczystości – każdy może wybrać baner lub girlandę adekwatnie do planowanej zabawy. Girlandy urodzinowe bardzo łatwo rozwiesić, a ich rozmiar sprawia, że zajmują część wolnej przestrzeni.

Świderki urodzinowe oraz rozety to zawieszane dekoracje papierowe, dostosowane tematycznie do urodzinowej imprezy. Świderki urodzinowe są bardziej oryginalne niż banery i girlandy, dlatego są bardziej efektowne i wyszukane (są holograficzne). Świetnie sprawdzą się na 18-te lub 40-te urodziny. Rozety natomiast idealnie wpasują się do świderków, wystarczy dobrać jedynie ich odpowiedni kolor. Jak inne papierowe dekoracje, zajmują dużą ilość wolnej przestrzeni, przez co nie trzeba wydawać pieniędzy na wiele innych, małych dekoracji. Ponadto Świderki czy rozety można rozwiesić nad stołem, żeby rozszerzyć jego przystrojenie. Polecamy zapoznać się z Naszą Ofertą – szczególnie bardziej wymagającym klientom, którzy poszukują czegoś oryginalnego.

Więcej
 Mamy 119 produktów
na stronę
Pokaż 1 - 12 of 119 produkty
Potrzebujesz pomocy?