Zaproszenia na komunię

Szukaj na blogu

Filtruj kolory

Kolor Dominujący

Zaproszenia na komunię

Przedstawiamy Państwu zaproszenia na komunię. Nasze zaproszenia charakteryzuje wysoka jakość druku odpornego na wodę, jak i również wysokiej gramatury papier, który nie gniecie się, ani nie zwija na rogach. Nasze zaproszenia komunijne posiadają oryginalne i bardzo wysublimowane teksty. Grafika jest przedstawiona w sposób bardzo wzniosły. Każdy g...

Przedstawiamy Państwu zaproszenia na komunię. Nasze zaproszenia charakteryzuje wysoka jakość druku odpornego na wodę, jak i również wysokiej gramatury papier, który nie gniecie się, ani nie zwija na rogach. Nasze zaproszenia komunijne posiadają oryginalne i bardzo wysublimowane teksty. Grafika jest przedstawiona w sposób bardzo wzniosły. Każdy gość po otrzymaniu takiego zaproszenia, będzie zachwycony jego szlachetnością i unikalnym przekazem odpowiednio dostosowanym do uroczystości komunii świętej. Zaproszenia do własnoręcznego wypisania tj. miejsce i data uroczystości oraz imię i nazwisko osoby zapraszającej.

Jakie zaproszenia komunijne wybrać?

Przede wszystkim zaproszenia powinny być delikatne, zdobione w kwiatki, gołębie, hostię oraz kościółek. Warto zwrócić uwagę na detale. W naszych pozostałych działach znajdą Państwo produkty powiązane z zaproszeniami np. pudełka na ciasto czy też balony komunijne.

Zaproszenia na komunię personalizowane

W tym roku wprowadziliśmy możliwość personalizowania tekstu w produkowanych przez nas zaproszeniach. Wszystkie informacje zawarte w formularzu zostaną przez nas naniesione tj. miejsce, data, goście, itd. Jest to opcja dla wszystkich tych, którzy wolą drukowany font w zaproszeniach, niżeli wypisywać je własnoręcznie.

Możliwość jest dostępna dla zaproszeń przy minimalnej ilości 40 sztuk.


Zaproszenie na komunię

Więcej
 Mamy 16 produktów
na stronę
Pokaż 1 - 12 of 16 produkty
Potrzebujesz pomocy?