Toppery ślubne i race

Szukaj na blogu

Filtruj kolory

Kolor Dominujący

Toppery ślubne i race

Co może znaleźć się na Państwa torcie weselnym? No właśnie czy tylko figurki na tort czy może jakieś inne ozdoby? Np napisy?
Napisy na tort weselny, to absolutna nowość! Są one zazwyczaj w formie topperów i prezentują różne kształty. Znajdziemy między innymi najbardziej popularne Mr&Mrs, Wedding, Love, Mąż i Żona oraz inne, różne toppery prz...

Co może znaleźć się na Państwa torcie weselnym? No właśnie czy tylko figurki na tort czy może jakieś inne ozdoby? Np napisy?
Napisy na tort weselny, to absolutna nowość! Są one zazwyczaj w formie topperów i prezentują różne kształty. Znajdziemy między innymi najbardziej popularne Mr&Mrs, Wedding, Love, Mąż i Żona oraz inne, różne toppery przedstawiające scenerie. Jest to świetny gadżet ślubny, który zyskuje na coraz większej popularności :-) Jeżeli szukacie takich napisów na tort nasza oferta kierowana jest specjalnie do Was!

napisy na tort weselny

Może fontanna na tort? Jest, to najbardziej uniwersalna ozdoba. No tak, ale jaką wielkość fontanny na tort weselny dobrać? Czy ma to jakiekolwiek znaczenie? Szczerze mówiąc sprawa jest prosta. Jeżeli nasz tort jest np. jedno czy dwupiętrowy fontanna większa niż 12cm nie będzie mieć raczej większego sensu, ze względu na jej rozmiar. Chyba, że wysokość ciasta jest 2x taka jak wysokość fontanny. Sama wielkość naszego tortu to jedno. Nasze fontanny tortowe 12cm palą się niecałą minutę, natomiast fontanny tortowe 18cm półtorej, a te 25cm całe 2 minuty. Więc jeżeli zależy Państwu na dłuższym czasie oczekiwania wypalenia się to każda fontanna tortowa im będzie większa, tym proch będzie się dłużej spalać. 

Figurki ślubne na tort

Są to chyba jedne z najbardziej popularnych dekoracji na tort weselny. Niewielka figurka, pięknie przystroi nasz tort weselny. Stylowa figurka przedstawia zazwyczaj w komiczny sposób Panią i Pana młodego. Eleganckie wykonanie, a przede wszystkim coś co przykuje uwagę całej publiczności. Proszę nam wierzyć, tort może smakować jeszcze lepiej!

figurki ślubne na tort

Więcej
 Mamy 44 produktów
na stronę
Pokaż 1 - 12 of 44 produkty
Potrzebujesz pomocy?